II. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği programı belli oldu!

0
dfisek
Linux Kullanıcıları Derneği'nin bu yıl ikincisini 1-4 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi'nde düzenlediği II. Linux ve Özgür Yazılım Şenliği'nin programı duyuruldu. 90'ın üzerinde teknik seminer, başarı öyküsü ve serbest tartışmanın yer aldığı programda özgür yazılımların hemen her rengini bulmak mümkün. Şenliğe geri sayım başladı... -Ayrıntılı Bilgi-

Görüşler

0
FZ
En son Bilgi Üniversitesi´ndeki Açık Kaynak Etkinliğine gelmeyip de bizi üzenleri kaydettiğimiz kara_liste.txt dosyası 8192 bitlik UltraHiperMotherFkerBlowfish ile şifreli olarak extreiserhelluvafast2 sistemini kullanan BenimNeyimEksikBenDeYaptimNaKoyim Linux dağıtımı ile korunan bir dosya sunucu üzerinde durmakta ve Internet üzerinden erişilememektedir (boşuna kasmayın yani, anca makina başına gidip okuyoruz biz de!).

Adının bu listeden silinmesini isteyenlerin (aksi takdirde Kapıların ve Pencelerin Laneti üzerlerine olacaktır ve kariyerleri başlamadan bitecektir!) yapması gereken tek şey etkinliğe gelmek, FM elemanlarını bulmak ve güzel vakit geçirmektir.

Kemerlerinizi bağlayın, propagandanın ve sürekli tekrar etmenin gücüne inanın.

HADİ!
0
sundance
Valla üzersiniz bizi bu sefer de gelmezseniz
0
mysterious
Çok güzel olacağına ve katılımında yoğun olacağına inanıyorum....
Bu arada sitenin yeni tasarımı muhteşem olmuş emeği geçen herkese burdan teşekkür ediyorum. FM'nin her zaman yeniliklere [açık] olduğu düşüncesi beni sevindiriyor. (bu arada bu fikir kimden çıktı ?)

Sevgi ve saygılarımla..
0
sametc
ben gelmek istiyorum :)
peki yaa FM elemanları gelicek mi ona bakalım birde :)
0
caglar_onur
Şenliği bilmemde (Ankaradan gelmek çoook zor napalım) FM olarak Ankara'da İstanbul'da falan arada bir neden ailecek toplanmıyoruz biz???
0
sametc
sorun değil biz istanbullalara konuştuk burda ankarada şenlik olunca iyi değilmi biz gelemiyorduk ;)
0
dfisek
Ankara'dan niye İstanbul'a, İstanbul'dan niye Ankara'ya gidilemedigini anlayamıyorum. Arkadaşkar yılda bir kez böyle bir etkinlik yapılıyor. Gittiğinizde 4 gün boyunca rahatsız olduğunuz sürekli doğru olmadığına inandığınız olaylara sinirlendiğiniz hayattan kopup kendi habitatınızda oluyorsunuz.

6 saat otobüs yolculuğu buna değmez mi?
0
tuxi
1 ve 2. gün belli değil ama 3 ve 4. günlerde bende orada olacağım.
Peki bir FM milletin toplandığı bir yer olucak mı?.
0
sundance
Arkadaşlar, FZ nin detaylı olarak izah ettiği şekliyle FM EDITORLERI ORADA OLACAK.

Dahası şenlik boyunça dört gün açık olacak bir standımız ve tshirtlerimiz olacak.
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Linux Semineri : İleri Düzey Ağ Yönlendirme

dfisek

Linux Kullanıcıları Derneği, Çarşamba günü Ankara'da linux semineri düzenliyor. Bant genişliği şekillendirme, QoS, Voice over IP, VPN, GRE Tünelleri ve ileri düzey ağ yönlendirme tekniklerinin linux ve özgür yazılımlarla uygulanmasının anlatılacağı seminer saat 18.30'da başlıyor. -Ayrıntılı bilgi-

7D7 Demo Partisi 8-9 Eylül'de!

dcc

7D7 Demoscene Party 2007 , 8-9 September 2007

Artık geleneksel hale gelen 7Dx partilerinin bu yılki ayağı 7D7 demo partisi bu sene 8-9 Eylül tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü'nde yapılacak. C64, Amiga ve PC platformlarında yarışmaların düzenlendiği 7D7'de ayrıca programlama seminerleri ve demoscene üzerine sohbetler de yapılacak.

Linux Semineri : Linux ve Uzak Mesafe Kablosuz Haberleşme

dfisek

Linux Kullanıcıları Derneği, Çarşamba günü Ankara Üniversitesi'nde linux semineri düzenliyor. Saat 18.30'da başlayacak olan seminerde, amatör radyocular arasında yaygın bir şekilde kullanılan düşük ve yüksek hızlı paket radyo sistemleri ile bu sistemlerin linux üzerinde çalıştırılması anlatılacak.

IBM Seminer Erteleme

anonim

IBM'in Bilgi Üniversitesi ile birlikte düzenlemiş olduğu eğitim ve seminer süreci içinde yapılacak olan "Hacker Etiği" isimli seminer semineri verecek kişinin özel durumundan dolayı ertelenmiştir.

İBÜ Bilgisayar Bilimleri Bölüm Seminerleri - 1

FZ

İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesindeki Bilgisayar Bilimleri bölümü tarafından düzenlenen seminerlerin birincisinin programı aşağıdaki gibidir:

- Türkiye'de Internet Uygulamaları, Tayfun Türkalp, Alcatel e-ticaret Genel Müdürü, 7 Ocak 2002, Saat: 18:30

- Can Software Be Free, Chris Stephenson, İBÜ Bilgisayar Bilimleri Bölüm Başkanı, 14 Ocak 2002, Saat: 18:30

- Mobile Internet, Özkan Erener, Veripark İletişim Sist. A.Ş. Genel Müdür, 21 Ocak 2002, Saat: 18:30

Yer: İBÜ, Kuştepe Kampüsü, Akademik Kurul Odası