SuperOnline 100.000 Adet ADSL Satışına Başladı

0
FZ
Son haberlere göre, Superonline, Türk Telekom ile 100,000 adete kadar ADSL port satışı konusunda sözleşme imzaladı. ADSL erişimi 256 Kbps ve 512 Kbps hızlarında limitsiz ve limitli kullanım ile 1024 Kbps ve 2048 Kbps hızlarında limitsiz kullanım olmak üzere toplam 6 değişik modelde satışa sunuldu.

Ayrıca Superonline, Airties Wireless Networks ile yaptığı işbirliği sonucunda, Superonline ADSL kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş, tamamiyle Türkçe kurulum ve bağlantı ayarlarına sahip ve bir kaç dakika içerisinde ADSL bağlantısı için hazır duruma getirilebilen, ADSL2+ destekli Airties Modemleri de uygun fiyatlar ve taksit avantajı ile kullanıcılarına sağlıyor.

Görüşler

0
y0rk
süperonline'a diyecek lafım yok. Ancak airties kesinlikle uzak durulmasi gereken bir marka. Airties bir türk firmasi. Tabii bunun cazibesine kapılarak(kazanacaksa bizden birileri kazansın) airties ürünlerinden oluşan wireless bir network kurduk. Ama network hiçbir zaman dogru calismadi. Problemleri firmaya bildirdik. Yardimci olamayacaklarini soylediler. Problemleri cozmeye calisirken, iade süresi gectigi icin ürünleri iade edemedik elimizde hiçbir işe yaramayan bir sürü wireless ethernet kartı,access point kaldı :/ Tabii bu arada farklı şehirlerde oldugumuz müşterimize defalarca gidip geldik. 1500-2000 km yol yaptık.Mesai harcadık. Başka bir marka ürünle yolumuza devam ediyoruz. Problem cıkmıyor herşey güzel güzel çalışıyor. Airties mi aman diyeyim uzak durun.
0
sundance
Merhaba,

Konu ile ilgili AirTies'dan Metin bey ile bağlantı kurabilirim. Bana Fazlamesai'e üye olduğunuz email ile mail atarsanız eminim bu konuya bir açıklık getirebiliriz.

(Not: AirTies ile hiçbir çıkar ilişkim vs. yoktur. Sadece sözkonusu firmanın yetkilileri ile bir iki görüşme yapmıştım, belki buradaki tıkanıklığın aşılmasında yardımımız dokunabilir)

İyi çalışmalar
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Yahoo! Kullanıcı Arayüzü Kütüphanesi

SHiBuMi

Yahoo! User Interface Library (YUI), Yahoo! tarafından geliştirilmiş, Javascript ile yazılmış, DOM scripting, DHTML ve AJAX tekniklerini kullanan, gelişmiş arayüze sahip interaktif web siteleri hazırlamak amacıyla kullanılan bir araçlar bütünü. YUI içerisindeki tüm araçlar BSD lisansı ile lisanslanmış.

İncelemeye değer bu kütüphanenin web sitesi: http://developer.yahoo.com/yui/index.html.

Korkularınla Yüzleş, Hayallerini Yaşa

parsifal

Çoğu web sitesinde, o sitenin almış olduğu ödüller sergilenir.
Ama bunlardan kaçı gerçek hiç düşündünüz mü?
İşte bunlardan biride nofear
Sitenin anasayfasında bulunan alınmış ödüller ile ilgili linkler ya çalışmıyor, ya da ...
Bu davranış markanın sloganıyla da özdeşleşiyor.
Hatta belirtilen e-posta adresine bu durumu anlatmak için yazı döşenmeye kalkışmayın. Ben denedim öyle bir adres yok.
Invalid final delivery userid

Skype 2.0 Beta Yayınlandı

wizzyfx

Skype 2.0 sürümü ile internet üzerinden ücretsiz video görüşme imkanı da sağlıyor. Şu anda windows için beta versiyonu hazır olan programın final sürümü için ise henüz bir tarih belli değil.

Buradan indirilebilir.

Birisi Yüksek Hızlı Bağlantı Mı Dedi?

FZ

Bilimadamları Sunnyvale, California'dan Hollanda'daki Amsterdam'a 6.7 GB veriyi 1 dakikadan daha kısa bir sürede yollayarak yeni bir rekora imza attılar.

Stanford Doğrusal Hızlandırıcı Merkezi'ndeki bilimadamları fiberoptik bağlantı üzerinden 6.7 GB'lık veriyi 6800 mil uzağa çok kısa sürede iletmeyi başardılar. Bu çalışmanın gerçekleştirildiği merkez ABD Enerji Bakanlığı'na bağlı olarak Stanford Üniversitesi bünyesinde çalışıyor. Söz konusu verinin bir uçtan diğerine aktarılması yaklaşık 58 saniye sürdü.

Opera Fingertouch ve tarayıcıların yükselişi

esrefatak

Bu yazımızda, Opera'nın cep telefonu sürümü olan Opera Mini'de çıkan yeni bir özellik olan Fingertouch'a değineceğiz. Tarayıcıların hayatımızdaki artan önemine dikkat çekip sözü dallandırıp budaklandırıp, bir şekilde yine Google'a ve bir de tabii ki IPhone'a getireceğiz.