Fazlamesai yurda döndü

0
butch
Cezayir depremi ve devamında gelişen olaylardan en çok FM etkilendi. Yavaşlık sizin de dikkatinizi çekmiştir sanırım. Fazlamesai bir süreliğine(belki de sürekli) ülkemiz sınırları içine taşındı. Artık hızlandık. Ancak fazlamesai.org domaini altında durduğu için cookieleriniz durumdan hoşlanmayacak. Haberiniz ola!!!

Görüşler

0
sametc
iyi yapmısınız :)))))))


ve bu benim gnu/linux tan attığım ilk mesajım haber ola kurabildim :()))
mutluyuz artık bir lin kullanıcısıyız ve sunu soyleyeyim
gnome altından atıyorum :))
kde guzel calışıyor ama sanki biraz yavaş gibi ama sunu soyleyeyim gnome dahada yavaş şimdi ekran kartı surucusu yuklemyeye calışıyorum :))
hadi kolay gelsin :))
0
conan
bana cok yavas :(
0
tongucyumruk
ohh... kaç gündür yorum yazamıyordum... artık hayatım normal akışına dönebilir...
0
hako
Umarım Türkiye sınırları içinde kalıcı olmazsınız. Zira benim gibi yurt dışından ulaşanlar için hız oldukça azalmış oldu. Kısa dönemde tahammül edilebilir belki ama orta-uzun dönemde mutlaka bir yurtdışı yansınız olsun isterim kendimce :).

Teşekkürler....
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Binbir Gece Mesaileri

butch

IBM Özgür Yazılım #2 Çıktı

butch

IBM Türk tarafından hazırlanan, Türkiye'nin ilk Özgür Yazılım dergisi yayın hayatına yeni ismiyle devam ediyor. IBM Özgür Yazılım'ın 2. sayısına ulaşmak için yapmanız gereken üyelik bilgilerinizdeki adres bilgilerinizi güncellemek ve "IBM Özgür Yazılım Dergisinin Adresime Gönderilmesini İstiyorum" seçeneğini işaretlemek.

Google Çekleri

butch

Nostalji: 2000 yılı problemi

sundance

Fazlamesai 2000 yılında kurulduğundan, hiç bahsi geçmedi -sözde- 2000 yılı probleminin. Halbuki, kıyamet geliyor diye bekleniyordu 1999'da.

İşte 2000 yılı ile ilgili ilk Usenet postası.

2006 SourceForge.net Community Choice Awards

anhanguera

"2006 SourceForge.net Community Choice Awards"´a 14 farklı katagoride toplam 40 adet proje sourceforge tarafından aday gösterilmiş ve 17 Martta sonuçlanan ilk ön eleme gerçekleştirilmişti. Şimdi sıra asıl oylamada.

Aday gösterilen 40 proje arasında Türkiye`den iki adet proje de yer alıyor, Xynth, ve F4L.