Adsl'lilere Fazla Fatura

0
anonim
Türk Telekom, Ağustos ayı Adsl faturalarında 130.000 aboneye fazladan 7 YTL yazmış. TTnet Kurumsal sözcüsü Ahter Kutadgu, 7 YTL'lik fazlalığın Eylül ayında telafi edileceğini, hatta geç yapılan ödemelerde Telekom nasıl faiz alıyorsa, bu kez Telekom'un tüketicilere faiz ödeyeceğini belirtmiş.

Kaynak: Ntvmsnbc

Görüşler

0
jfever
habere konu olan 130.000 abone statik ip kullanan adsl kullanıcılarıdır.

2,66 ytl + kdv olan statik ip geçtigimiz ay (yanlışlıkla) 9,78 ytl +kdv olarak fatura edildigi icin boyle bir durum ortaya cikmistir.

goruldugu uzere faiziyle iade edeceklermis, hayirli, ugurlu olsun.
0
okanari
Eylul ayında da yine fazla fatura gelenlerden bahsediliyor:p Sanırım onumuzdeki ay 2 aylık iade edecekler
0
simor
Yanlışlık falan değil bilerek yapıldı. Yine piyasa araştırması.
0
simor
Ayrıca başka düşüncelere göre de TT nin paraya ihtiyacı olduğu ve kısa vadeli para topladığı idda ediliyor.
0
Satanique
Evet bizi yoluyorlar. Zaten fakiriz ödeme gücümüz az. Bir de onlara bir sürü para veriyoruz. TELEKOMU KINIYORUM!
0
Satanique
Bir de 20 mbit yapıcaklarmış bilio musan?

Bekliyoruz bakalım 20 mbit nasıl olacak? Bakalım Paul Doany sözünü tutacak mı?
0
extacy
aslinda o sayi 129.999 oldu dun itibari ile:)
static ip de ufak capli web projelerimle ugrasiyordumki senelik verilen 30ytl basli basina senelik hosting hizmeti kadar oldugunu farkedince,menfaatlerim acisindan bu iliskiyi bitirmek en mantiklisi gozuktu:).benim gibi yapan kisilerde vardir eminimi telekom piyasa yoklamaya daha devam etsin...
0
auselen
Heyecanla bekledim, faturadaki 60ytl yi görünce. Muhakkak dedim FM'e çıkar bu konu.

İşte sabır, işte sebat.

Teşekkürler.
0
sivri
Faturayı görür görmez FM'e yazdım ama önce NTV'de yayınlanması gerekiyormuş burada haber olabilmesi için.
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Savaşın Dijital Yüzü

barbar

Arap dünyasının CNN'i, El Jezire televizyon kanalının web sitesinin başı sürekli dertte. Durmadan indirilen, DoS saldırılarına uğrayan web sitesinin özellikle ingilizce sayfalarının durduğu sub-domaini, süregelen saldırılardan dolayı neredeyse hiçbir zaman izlenemez halde. Kimler saldırıyor bilemiyoruz, arapçasına neden dokunan yok; o da meçhul.

2. Ulusal Yazılım Mimarisi Konferansı ( UYMK'08 )

niobe

2.Ulusal Yazılım Mimarisi Konferansı (UYMK’08), 11 – 12 Eylül 2008 tarihlerinde Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde yapılacaktır.

Tüm dillerin kökeni Anadolu mu?

FZ

Yeni Zelandalı iki bilim adamının Nature dergisinde yayımlanan araştırmasına göre Sanskritçeden İngilizceye kadar bütün Hint-Avrupa dilleri 8 bin yıl önce Anadolu'da doğmuş.

Russell Gray ve Quentin Atkinson'ın 'evrimci biyoloji' tekniklerine dayanan araştırmasına göre Hititçe, Yunanca, Latince, İngilizce, Almanca, Fransızca, Sanskritçe, Kelt dilleri, Farsça ve Rusçanın tohumlarının Anadolulu ilk çiftçiler tarafından atıldığını ve zamanla tüm dünyaya yayıldı. GlaxoSmithKline ilaç firmasının Biyoinformatik bölümünden David Searls, Gray ve Atkinson'ın dil ağacının gelişimiyle ilgili değerlendirmesinin bilinen tarihi olaylarla da çakıştığını söyledi.

Kaynak: Radikal

7d6 Demoparty

Tarık

7dx'in 5'nci ayağı ve Türkiye'nin 7. scene partisi olan 7D6 kendi sitesinde duyuruldu. Parti 2-3 Aralık 2006 tarihleri arasında gerçekleşecek. Giriş bedelsiz. Partiye katılmak için formu doldurmanız gerekiyor.

GNUSTEP 0.9.4 Live CD

yuxel

Gürkan Sengün, Morphix tabanlı GNUSTEP Live'in yeni sürümünü duyurdu. Yeni GNUStep kütüphaneleri ile uygulama ve geliştirme ortamlarının yeni sürümlerini içeren dağıtım CD üzerinden çalışıyor.

GNUStep tanıtımları HTML/Flash DivX

Slashdot haberi

Fazlamesai'deki eski sürüm duyurusu