extacy

extacy


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Adsl'lilere Fazla Fatura ( 9)

aslinda o sayi 129.999 oldu dun itibari ile:)
static ip de ufak capli web projelerimle ugrasiyordumki senelik verilen 30ytl basli basina senelik hosting hizmeti kadar oldugunu farkedince,menfaatlerim acisindan bu iliskiyi bitirmek en mantiklisi gozuktu:).benim gibi yapan kisilerde vardir eminimi telekom piyasa yoklamaya daha devam etsin...

Bir saldırının anatomisi: Fazlamesai ( 65)

ben size kendimi anlatamadim sanirsam, md5lookup'ta 1.8Tb lik md5 hashlari icin yapilmis bir veri tabani var.
Siz 15 karakterlik sifre yapin kurtulun diyorsunuz ama, onun yerine md5 kadar uzerine gidilmemis yada md5in biraz modifiye edilmis halleri herhalde nette mevcuttur, "kopyala yapistir" yaparak hashleri cozmekten iyidir.

Bir saldırının anatomisi: Fazlamesai ( 65)

benim şifrem zaten fm in otomatik tanimladiğı şifreydi ve ben genelde farklı şifreler kullanırım, kesinlikle fm den yana bi çelişkim yok sadece ben neden başka şifreleme sistemleri varken fm camiasının böyle bir sistem kullandığını merak ettim..

Bir saldırının anatomisi: Fazlamesai ( 65)

calinan dumptaki bi kac stringi md5lookupta denedigimde cogunu kirdi (benimki haric):)benimkinin ne oldugunu bu olaya kadar bende bilmiyordum yaa neyse, sorum su: neden elimizde md5 ten daha kuvvetli sifreleme turleri varken md5i kullandik, acaba fmden birilerinin canı sıkıldığında şifrelerimiz üzerinden hacker cılık oynamadığına nasıl inanabiliriz ??