nipple

nipple


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

ADSL abone sayısı 1 milyonu geçti ( 6)

bir ara en dusuk baglantilarin 512'ye cikacagi soyleniyordu, konu hakkinda bilgisi olan var mi?

FM International: Hello World! ( 25)

gerçekten çok olumlu bir hareket. ancak ingilizce sitenin belli bir yaygınlığa ulaşması icin sub-domain yerine tercihen ingilizce olacak yeni bir alan adi almanizi oneririm.

Yeni Nesil Fazlamesai.net Yayında ( 9)

benimki bir kaç tıklama sonucu yapılmış hızlı bir izlenimdi sadece:)

Yeni Nesil Fazlamesai.net Yayında ( 9)

Hayırlı olsun. Site şimdi biraz daha hızlanmış gibi geldi bana. Yalnız fontlarda bir değişiklik var sanırım. Bence eski fontlar daha güzeldi.

Efsane Gerçek Oldu: Apple Intel'i Seçti ( 11)

Sunumda Mathematica yazılımının PPC Mac'den Intel Mac'e nasıl port edildiği de gösteriliyor. Milyonlarca satır koddan oluşan Mathematica'yı PPC'den x86'ya port etmek için sadece 20 satırda değişiklik yapmışlar ve bu sadece iki saat sürmüş. Bu iş gerçekten bu kadar kolay olabilir mi? Coderlar ne düşünüyor acaba konu hakkında?

Efsane Gerçek Oldu: Apple Intel'i Seçti ( 11)

http://stream.apple.akadns.net adresinden Steve Jobs'un sunumunu izleyebilirsiniz.

Kendini Kopyalayan Robot ( 6)

Bakalım Asimov'un 3 Robot Yasasını [en.wikipedia.org] ne zaman tartışmaya başlayacağız.

Sundance de Apple'a geçti - 1 ( 37)

Apple bilgisayarlar aslında PC'lerden daha pahalı değiller. Örneğin giriş seviyesi 1.2 GHz G4 bir iBook'un Amerika fiyatı 1000 dolar. Yani aynı sınıftaki Wintel rakipleriyle hemen hemen aynı. Ancak bu rakam Türkiye'de, Apple'ın Türkiye distrübütörü Bilkom'un fahiş fiyat politikası nedeniyle korkunç rakamlara ulaşıyor. Şu aralar Mac kullanıcıları olarak Bilkom ve Apple'a karşı oldukça planlı ve organize biçimde yürütülen bir eylemin içerisindeyiz. Eylemin ulusal ve uluslararası platformlarda ses getirmesi için ciddi hazırlıklarımız var. Henüz eylemle ilgili hazırlıklarımızı tam olarak bitirmemize rağmen basında oldukça geniş bir şekilde yer almaya başladık. Yakında sitemiz hazır olduğunda fazlamesai.net'i de bu konuda bilgilendireceğim.

Siyaseten doğruluğun önemi ( 19)

Bu ikinci Powerpoint vakası. İlki burada... [www.radikal.com.tr]

Fazlamesai Forumlar. Yine, yeniden ( 14)

foruma her girişte tekrar login olmak gerekiyor. safari kullanıyorum ve cerezlerim acik. diger phpbb forumlarda bu sorunu yaşamıyorum. benden mi kaynaklanıyor yoksa herkeste böyle mi?

fazlamesai.net'e soralım: Hangi DivX Oynatıcı? ( 12)

Beko'da yeni bir DivX oynatıcı çıkarmış. Vestel ve Beko'nun ayrıntılı incelemeleri aşağıdaki adreslerde yapılmış. Bir bakmanızı öneririm. Özellikle Beko incelemesinde oynatıcının Vestel'e olan üstünlükleri ve eksiklikleri de ele alınmış.

http://www.ntvmsnbc.com/news/251607.asp
http://www.ntvmsnbc.com/news/313683.asp