Yılbaşı hediyeleri - I

0
sundance
Yılbaşında geek arkadaşlarınıza hediye almak istiyorsunuz fakat gerçekten farklı bir şey olsun niyetindesiniz. RC Mini arabalar mı? O geçen senenin hikayesiydi. Artık RC Mini Tank'lar

Hem de, değişik eğimlerde tırmanabilen, turreti dönen, hatta ateş edebilen tanklar. Ne demek istediğimi anlamak için videolara bir göz atın derim

Dağılın millet, her yaştan çocuklar için yeni bir deathmatch ortamı geliyor...

Görüşler

0
darkhunter
Her zaman söylerim RC dediğimiz olayın kamera takılmış ve kumandasındasında LCD'si bulunanı makbül olmalıdır...

Sadece bana mı eksiklik gibi geliyor bu?

Ben mecburmuyum sürekli tankı takip etmeye, açık alanda bulunmaya falan. Belki ben daha sinsiyim, kapalı alanlarda bir takım işler çevireceğim :p Bu arada RC tank olunca gece görüşüde fena olmazdı hani...
0
sefalet

Bence de kamera olmalı ama gerçekten meraklı olan RC nin üzerine kamerayı kendi takar.Hatta uzaktan bilgisayarına ulaşıp bilgisayardan kumanda edilen RC sini evin içinde kamera ile gezdirerek evde vukuat var mı diye gezdirir.
0
fkoksal
Yanlız sitede yazdığına göre bu sadece ön sipariş olup, hediye kargoya ocak ayının son haftası verilecekmiş. Yani tam olarak yılbaşı hediyesi olduğunu söyleyemeyiz.
Ama şuna eminim ki, eline geçince bir sonraki yılbaşına kadar başka oyuncağa gerek kalmaz :)
0
simor
Savaşmayın, sevişin. Özellikle yılbaşında :)
0
ec18672
"Savaşmayın, sevişin" olayina bende katiliyorum, ama bana katilacak bir hatun bulmam lazim:P
0
darkhunter
Segmentation Fault

"Hatunlar" çok kolay irite olurlar; biliyor musunuz? ;)
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Quake 3 Arena'nın Kaynak Kodları Yayınlandı

melitical

Quake 3 Arena oyununun kaynak kodları yayınlandı. Zip dosyası olarak 5.46MB büyüklüğünde olan kodları indirmek için:www.fileshack.com

Eski Level Ekibinden Yeni Dergi: Oyungezer

zekzekus

Bilgisayarımın olmadığı zamanlarda bile takip ettiğim bir dergiydi Level. Yazarların samimi, sıcak ve mizahi üslubu, doyurucu içeriği ile hediye verdiği CD'lerin ağırlığı derginin ağırlığından fazla olan oyun dergilerinden ayrı bir yeri vardı.

Brood War 1.08 Çok Şey Değiştirecek

sundance

Hala sabahlara kadar Starcraft`mı oynuyorsunuz ? `Aradan bir on yıl daha geçse bile bu oyun eskimez`diyenlerden misiniz ?

O zaman sıkı durun BroodWar 1.08 patch geliyor
Hem de inanılmaz özelliklerle... Daha sonra izlenebilen oyun kayıtları, oyun sırasında sesli chat ve daha birsürü şey

Bu sıcakta Snake de oynanır mı?

anonim

Multiplayer 3D Snake oyunu olan Snok`un yeni versiyonu V1.1 çıktı. Bu yeni versiyonunda bazı hatalar düzeltilmiş ve yeni muzikler, yeni bölümler eklenmiş. Freeware olan oyunun yeni versiyonu yaklaşık 25 mb büyüklükte.

www.tihlde.org/~torbjorv/snok/download/snok_final_1_1.exe

Efsane Geri Dönüyor: Return to Castle Wolfenstein

ganzo66

NTVMSNBC: Herşey yaklaşık 10 yıl önce Activision’un Wolfenstein 3D isimli oyunu piyasaya sürmesiyle başladı. Günümüz bilgisayarlarının henüz emekleme aşamasında olduğu bir dönemde birçok kullanıcının gözdesi olan Wolfenstein 3D, ismini oyun tarihine altın harflerle yazdırmayı başardı.