Internet`in Gücü: Beyaz Gölge Geri Geldi!

0
sundance
Bir dönemin efsanevi dizisi, bu ülkede 1970-1975 arası nesilden baskete heves eden hemen herkesin ilham kaynağı, Türk Basketboluna katkısı Gençlik ve Spor Bakanlığı`nın bir kaç katı olan (en az :) Beyaz Gölge; basketbol üzerine en kapsamlı Türkçe içerik sağlayan batug.com`un kampanyası sayesinde bir kez daha TRT ekranlarında.

Bir müddettir bu konudaki kampanyayı ısrarla devam ettiren www.batug.com`cular, şimdi de dizinin hafta içi sabah 9:15`ten biraz daha iyi bir saate kayırılması için bir kampanya başlatmışlar. İşte gerçek Internet...

Görüşler

0
anonim
beyaz golge aslında basketbol denen bu surrealıst oyunu sevdırmek işlevinden cok bı lısede basket oynayan bı avuc gencın yedıklerı nanelerı annattıından mutevellıt ele alınmalıdır.Bı bolumunde coolıdge(kuuliç) hatunuyla kavga eder bu esnada takımdakı kısa sıpalardan bırı kıza ıs koyar ve ısı pısırırler.Meger kısa sıpa(ks) belsogukluu olmus daa onceden ve kıza bulastırmıs bılmeden.Kulıc hatunla barısıncada belsogukluu yerınde duramamıs zaten kuul olan içimize atlamıııışş.Ks koçun saglık dersınde annattıı belırtılerı kendının de belırttıgını cakıyo ve durumu sıp dıye annıyo.Beldeki sookluk kıza,kuliçle barışıncada kutlama sırasında herhalde kuuuliçe.Sora noluyo kuuliç durumu çakmasın diye alıyo onu bi fahişe arıyolar ısmarlıcam diyo(ooha)ve bulamıyolar koskoca kentte.Kuliçin hasta olduunu kuuliç bilmiyo fahişeden kaptın dicek kısa sıpa kendini kurtaracak hesapla.Sora herşey ortaya çıkıyo ve kuuliç ks yi affediyo(arkadaşlık işte buna denir boynuzu arkadaşın takarsa sorun yok demekki basketbol takımlarında diyo seyredenler ve basketten direk soguyo bizim vatan evlatları .:))Yani demem oki doru düzgün basket topu bile görünmeyen bi dizi.(antreman sonrası veya öncesi görüntüler var, action zamanları yok basket sevdirmek için zorlu kısmı atlamıslar sadece geyikleri çekmişler, heves edip antremana başlayan yurdum basketçileri tez vakitte bu spor dalından soğumuş diziyi seyrederek spor yaptıını düşünüp içini ferahlatmışlardır)Bu başarılı bi dizidir ama televizyonculuk açısından.Fakat allahtan dizi karakterlerini ideal seçmeyen akıllı elemanlar bugünlerde avrupa şampiyonasında çemberi tutturmaya çalışıyolar.Seçenler ise dizinin yeniden başlamasını kutluyolar.Sürçü lisan ettiysek affola.
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

ADSL Tarifesi Yenilendi!

resilence

Türk Telekom'un ADSL tarifelerinde yaptığı değişiklik Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylandı. Kullanıma bağlı ADSL uygulamaya konulurken ISS'ler için uygulanan ADSL tarifesi de değişti.

Yeni Fiyat Tarifesi
Tüm bağlantı ücretleri 59.000.000 TL
128/32 -> hizmetten kaldırıldı
256/64 -> 49.000.000 TL
512/128 -> 99.000.000 TL
1024/256 -> 169.000.000 TL
2048/512 -> 269.000.000 TL

Kaynak: turk.internet.com

Ayda yılda bir işimizin düştüğü sitelere üyelik için harcanan zamanı unutun

pirx

Acil birşeyler ararken veya öylesine gezinirken, bir daha belki de hiç uğramayacağımız sitelerdeki uzunca formları doldurup üyeliği aktive etmekten falan sıkılmayan var mı? İşte geç de olsa bu derde çözüm iddiasında bir site (belki daha önce de bu tip bir örnek vardır bir yerlerde ama ben görmedim)

http://bugmenot.com/ sitesi herkese açık bir kullanıcı adı/parola veritabanı gibi çalışıyor. Gerçi çok fazla deneme fırsatım olmadı ama bugüne değin böylesi bir sitenin geç bile kaldığını düşünüyorum.

TTnet Yurtdışı Çıkışları

ebola

Bildiğiniz Cezayir depremi sonrasında büyük bir internet kesintisi yaşamıştık.

Daha sonrasında bakanımız bizlere yurtdışı çıkışlarını iki katına çıkarttıkları müjedisini verdiler. Oysa biz http://web3.ttnet.net.tr/uplink.html adresinden çıkışları takip ettiğimizde hiç de böyle olmadığını görüyorduk.

TTnet ADSL Tarifesi Yenilendi!

parsifal

TTnet ADSL tarifelerinde 1 Ağustos 2007 tarihinden geçerli olmak üzere değişiklik yaptı.
256/64 Limitsiz ve 512/128 Limitsiz tarifeleri tarihe karıştı. 4096/1024 Limitsiz tarifesi yeni listede dikkat çekiyor.

Teknoloji videoları

anonim

Bilgisayar teknolojileri hakkında okumaktan ziyade izlemekten keyif alan arkadaşların özgürce indirip seyredebilecekleri videoları barındıran bir site Tech Shows. Ayrıca sitede Open Software üzerine yayın yapan programlarında (Go Open vs.) videoları mevcut.

Herkese iyi seyirler.