Bedava Ubuntu Etiketleri

0
anonim
System76 sitesi başlattığı kampanya ile isteyenlere ücretsiz "Powered Ubuntu" yazılı etiketler dağıtıyor.Dağıtımı birçok ülkedeki Ubuntu takımları ile gerçekleştiriyorlar.Dağıtım yapılacak ülkeler arasında Türkiye'de bulunuyor.
System76 sitesi başlattığı kampanya ile isteyenlere ücretsiz "Powered Ubuntu" yazılı etiketler dağıtıyor. Dağıtımı birçok ülkedeki Ubuntu takımları ile gerçekleştiriyorlar.Dağıtım yapılacak ülkeler arasında Türkiye'de bulunuyor.Dağıtımın Türkiye ayağını Ubuntu Türkiye Takımı gerçekleştirecek.

Etiketler için posta ücreti haricinde hiçbir ücret alınmıyor.Sizde eğer System76 Linux sitesi üyesi iseniz buradaki gibi bir etikete sahip olabilirsiniz.Etikete ysahip olmak için yapmanız gereken tek şey ülkeniz içinde dağıtımı yapacak olan firmaya adres bilgilerinizi içeren bir posta atmak.Ardından etiketleriniz size gönderilecektir.

Türkiye'de dağıtımın yapılacağı adres:
Atila Sendil
TUPRAS Gn.Md.
Bilgi Sistemleri Md.
Korfez / Kocaeli

Referans:
Bildirgec

Detaylı bilgiye System76 sitesinden ulaşabilirsiniz: http://system76.com/index.php/cPath/53_64

Görüşler

0
ksksersey
adres bilgilerimizi e-posta ile mi yollayacağız?
0
saki
System76'nin sitesinde, icinde pul olan bos bir zarfi ilgili adrese postalayin diyor.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
some_plus
halen yolluyorlar mı haberi olan var mı acaba
0
dtemarti
Bugün elime ubuntu sticker lar geçti.

Atila Beye teşekkürler.

0
abby
orada bir e-mail adresi göremedim, normal posta adresi var, normal posta ile mi istek yolluyoruz?
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Ubuntu 7.10 versiyonunun kod adı belli oldu : Gutsy Gibbon

Betelgeuse

Ubuntu 7.04 Feisty Fawn versiyonunun çıkmasına gün sayarken bir sonraki versiyon olacak olan 7.10 versiyonunun kod adı da belli oldu; Gutsy Gibbon.

Bu 7.10 versiyonu ile gelecek en önemli özellik olarak kurulum kolaylığından bahsediyorlar. Bir maymun bile kurabilecekmiş. :)))

Diğer bir gelişme de, tam özgür yazılım çeşitlemesi de olacakmış, yani özgür olmayan yazılımları, binary driverları vb. dağıtımda istemeyenler için özel bir çeşitleme yapacaklarmış. Bunun için gnewsense dağıtımı ile birlikte çalışacaklarmış.

Ubuntu Dergisi

Betelgeuse

PDF dokumanı formatında indirilebilir dergilere bu sefer Ubuntu'dan bir tane eklendi: http://www.fullcirclemagazine.org adresinden indirebilirsiniz.

Ubuntu Breezy Badger Geliyor!

darkhunter

Yakın bir taihte Tux Award kazanan, hepimizin sevgilisi Ubuntu Breezy Badger (5.10) ile görücüye çıktı (Preview Release).

Ultra taşınabilir dizüstüler için Ubuntu

sundance

Günümüzün en gözde trendi, palmdan büyük, laptoptan küçük sistemler. Başta Asus'un EEE PC'si olmak üzere, Acer Aspire One ve Samsung'un Q1 Ultra'sı bu alanda sivrilen örnekler.

Bu gelişmelerde şaşırtıcı olan belki de bu bilgisayarların işletim sistem seçimleri. Asus gibi bazıları Linux ile başlayıp daha sonra şirketin genel politikaları yüzünden olsa gerek "Better with Windows" mottosuyla devam etmekte, bazıları ise çeşitli Linux versiyonları denemekte.

Buradan yola çıkan Canonical ise Ubuntu ailesinin en yeni üyesi Netbook Remix'i bizle tanıştırdı.

Shipit, Ubuntu Fesity ile Siparişe Başlıyor

Titus

Ubuntu Linux'un dağıtım yöntemi olan Shipit Ubuntu Edgy ile devre dışı kalmıştı. Ama öyle görünüyor ki Ubuntu Feisty ile ücretsiz CD dağıtımı tekrar başlıyor.