Bedava Ubuntu Etiketleri

0
anonim
System76 sitesi başlattığı kampanya ile isteyenlere ücretsiz "Powered Ubuntu" yazılı etiketler dağıtıyor.Dağıtımı birçok ülkedeki Ubuntu takımları ile gerçekleştiriyorlar.Dağıtım yapılacak ülkeler arasında Türkiye'de bulunuyor.
System76 sitesi başlattığı kampanya ile isteyenlere ücretsiz "Powered Ubuntu" yazılı etiketler dağıtıyor. Dağıtımı birçok ülkedeki Ubuntu takımları ile gerçekleştiriyorlar.Dağıtım yapılacak ülkeler arasında Türkiye'de bulunuyor.Dağıtımın Türkiye ayağını Ubuntu Türkiye Takımı gerçekleştirecek.

Etiketler için posta ücreti haricinde hiçbir ücret alınmıyor.Sizde eğer System76 Linux sitesi üyesi iseniz buradaki gibi bir etikete sahip olabilirsiniz.Etikete ysahip olmak için yapmanız gereken tek şey ülkeniz içinde dağıtımı yapacak olan firmaya adres bilgilerinizi içeren bir posta atmak.Ardından etiketleriniz size gönderilecektir.

Türkiye'de dağıtımın yapılacağı adres:
Atila Sendil
TUPRAS Gn.Md.
Bilgi Sistemleri Md.
Korfez / Kocaeli

Referans:
Bildirgec

Detaylı bilgiye System76 sitesinden ulaşabilirsiniz: http://system76.com/index.php/cPath/53_64

Görüşler

0
ksksersey
adres bilgilerimizi e-posta ile mi yollayacağız?
0
saki
System76'nin sitesinde, icinde pul olan bos bir zarfi ilgili adrese postalayin diyor.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
some_plus
halen yolluyorlar mı haberi olan var mı acaba
0
dtemarti
Bugün elime ubuntu sticker lar geçti.

Atila Beye teşekkürler.

0
abby
orada bir e-mail adresi göremedim, normal posta adresi var, normal posta ile mi istek yolluyoruz?
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Ubuntu ME

ersin2k

Yeni bir ubuntu sürümü daha yayınlandı. Adı MS Windows Millenium Edition'ı anımsatsa da bu kez daha farklı bir açılıma sahip. Muslim Edition! Ubuntu 7.10 tabanlı dağıtımı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Ubuntu 7.10 versiyonunun kod adı belli oldu : Gutsy Gibbon

Betelgeuse

Ubuntu 7.04 Feisty Fawn versiyonunun çıkmasına gün sayarken bir sonraki versiyon olacak olan 7.10 versiyonunun kod adı da belli oldu; Gutsy Gibbon.

Bu 7.10 versiyonu ile gelecek en önemli özellik olarak kurulum kolaylığından bahsediyorlar. Bir maymun bile kurabilecekmiş. :)))

Diğer bir gelişme de, tam özgür yazılım çeşitlemesi de olacakmış, yani özgür olmayan yazılımları, binary driverları vb. dağıtımda istemeyenler için özel bir çeşitleme yapacaklarmış. Bunun için gnewsense dağıtımı ile birlikte çalışacaklarmış.

Ubuntu Anasayfa Fotoğrafındaki DELL Logosu

Betelgeuse

Ubuntu GNU/Linux kullananlar ya da konuyla ilgili olanlar duymuştur, DELL firması bazı model PC'lerine Ubuntu yükü satma kararı almıştı.

Ubuntu ve Kubuntu v5.04 hazır!

zentoo

Ubuntu 5.04 (Nisan 2005) versiyonu çıktı. Buradan ve de buradan ulaşabilirsiniz. Kanımca ufak çapta bir devrim yaratan bu GNU/Linux dağıtımı, bütün camiaya hayırlı uğurlu olsun. :-]
DVD versiyonu Live CD + Install + Yerelleştirme dosyaları olduğundan 2.7 GB ISO dur.

Ubuntu 6.10 Başlangıç Rehberi

tongucyumruk

Ubuntu kullanıcılarının sıkça karşılaştığı birçok sorunun çözümünün yer aldığı Ubuntu Guide'ın Türkçe çevirisi olan Ubuntu Rehberi yayına girdi. Apache kurulumundan Wacom Tablet ayarlarına birçok konuda soruya cevaplar içeren rehberin çevirisi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Bilgisayar Bilimleri bölümü asistanlarından, Fazlamesai.net editörü H. Coşkun Gündüz tarafından sürdürülüyor.