Bedava Ubuntu Etiketleri

0
anonim
System76 sitesi başlattığı kampanya ile isteyenlere ücretsiz "Powered Ubuntu" yazılı etiketler dağıtıyor.Dağıtımı birçok ülkedeki Ubuntu takımları ile gerçekleştiriyorlar.Dağıtım yapılacak ülkeler arasında Türkiye'de bulunuyor.
System76 sitesi başlattığı kampanya ile isteyenlere ücretsiz "Powered Ubuntu" yazılı etiketler dağıtıyor. Dağıtımı birçok ülkedeki Ubuntu takımları ile gerçekleştiriyorlar.Dağıtım yapılacak ülkeler arasında Türkiye'de bulunuyor.Dağıtımın Türkiye ayağını Ubuntu Türkiye Takımı gerçekleştirecek.

Etiketler için posta ücreti haricinde hiçbir ücret alınmıyor.Sizde eğer System76 Linux sitesi üyesi iseniz buradaki gibi bir etikete sahip olabilirsiniz.Etikete ysahip olmak için yapmanız gereken tek şey ülkeniz içinde dağıtımı yapacak olan firmaya adres bilgilerinizi içeren bir posta atmak.Ardından etiketleriniz size gönderilecektir.

Türkiye'de dağıtımın yapılacağı adres:
Atila Sendil
TUPRAS Gn.Md.
Bilgi Sistemleri Md.
Korfez / Kocaeli

Referans:
Bildirgec

Detaylı bilgiye System76 sitesinden ulaşabilirsiniz: http://system76.com/index.php/cPath/53_64

Görüşler

0
ksksersey
adres bilgilerimizi e-posta ile mi yollayacağız?
0
saki
System76'nin sitesinde, icinde pul olan bos bir zarfi ilgili adrese postalayin diyor.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
dtemarti
Dediğini yaptım hayırlısı. Gönderirlerse img yollarım.
0
some_plus
halen yolluyorlar mı haberi olan var mı acaba
0
dtemarti
Bugün elime ubuntu sticker lar geçti.

Atila Beye teşekkürler.

0
abby
orada bir e-mail adresi göremedim, normal posta adresi var, normal posta ile mi istek yolluyoruz?
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Ubuntu 7.10 versiyonunun kod adı belli oldu : Gutsy Gibbon

Betelgeuse

Ubuntu 7.04 Feisty Fawn versiyonunun çıkmasına gün sayarken bir sonraki versiyon olacak olan 7.10 versiyonunun kod adı da belli oldu; Gutsy Gibbon.

Bu 7.10 versiyonu ile gelecek en önemli özellik olarak kurulum kolaylığından bahsediyorlar. Bir maymun bile kurabilecekmiş. :)))

Diğer bir gelişme de, tam özgür yazılım çeşitlemesi de olacakmış, yani özgür olmayan yazılımları, binary driverları vb. dağıtımda istemeyenler için özel bir çeşitleme yapacaklarmış. Bunun için gnewsense dağıtımı ile birlikte çalışacaklarmış.

Ubuntu -> İstanbul <- Futbol

talat

Ubuntunun görücüye çıktığını duyunca ilgilendiğim alt projesi edubuntunun sitesine girdim. Edubuntu ile gelen paketlere baktığımda birkaç yerde istanbul adının gectiğini fark ettim. E ne var bunda diyebilirsiniz, devamını okuyun.

Ubuntu ve Kubuntu v5.04 hazır!

zentoo

Ubuntu 5.04 (Nisan 2005) versiyonu çıktı. Buradan ve de buradan ulaşabilirsiniz. Kanımca ufak çapta bir devrim yaratan bu GNU/Linux dağıtımı, bütün camiaya hayırlı uğurlu olsun. :-]
DVD versiyonu Live CD + Install + Yerelleştirme dosyaları olduğundan 2.7 GB ISO dur.

Ubuntu 6.10 Duyuruldu

Titus

Ubuntu Edgy Eft (6.10) son dakika değişikliğine uğramadan daha önce belirlenen tarih olan 26 Ekim 2006'da duyruldu. Eğer 6.06 kullanıyor ve 6.10'a sisteminizi yükseltmek istiyorsanız burayı, daha detaylı açıklamalar ve indirme yansıları için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Xbox 360'a Ubuntu

Chriseba

Sony Playstation 3'e Fedora kurulumundan sonra, şimdi de Microsoft Xbox 360'a Ubuntu kurulumu.