Fazlamesai 2 yaşında

0
butch
Aslında fm'in doğumgünü 9 Ekim, yani kaçırdık ama olsun. Evet, iki yıl geçti hala buradayız. Birikimimiz her geçen gün daha da büyüyor, burası her geçen gün daha eğlenceli oluyor, gelişiyor. Aslına bakarsanız şöyle sağıma soluma baktığımda bilginin bu kadar büyüdüğü, paylaşıldığı başka da bir ortam da göremiyorum. Neyse fazla gevezelik yapmayayım. Bence bu yıl da fazlamesai'nin ve fazlamesaici'lerin yılı olacak.

Görüşler

0
FZ
Dolu dolu geçen 2 yıl. 3. yılın çok daha dolu, daha güzel ve daha verimli geçmesini diliyorum. Öncelikle böyle bir ortamı kurmayı akıl edenlere sonra da bu ortamın güzelleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
0
esse
Vay be o kadar oldumu ya 2 yıl nasıl geçti hiç anlamadım. Bütün fazlamesai tayfasının doğumgününü kutlarım.
0
mg
iyiki dogdun FM!!! YA dogum gunu hedıyesı olarak bısey dusunen varmı :)
0
conan
Dogum gunu hediyesi olarak biz variz ya :)
0
anonim
Mutlu yollar FM... Bakın 1nci yaş gününde neler yazılmış :)

Fazlamesai 1 yaşında

--
Türkçelemeyle cebelleşirken login olmaya üşenen FM`ci

m1a2
0
anonim
Canım kremalı pasta istedi :^) Nice yıllara FM !

Mawe
0
anonim
dogumgunu(nuz/muz) kutlu olsun
nice yillara....
0
sundance
Böyle bir güzel gecede m1a2 biraderimin el emeği göz nuru ile yazdığı türkçeleme dökümanından, Türkçe yazabilen Debian sistemimle yorum yazıyorum. Umarım bir problem yoktur. Hatta diyebilirim ki bu bir inkılâp :))) hatta Kemâl bile yazabilirim :)))

SEVİYORUM SENİ FMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
(tanrım nolur yüzümü kara çıkartma)
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Online Seçim

cryptoNIX

Slashdot'daki habere göre Kuzey Amerikada bugün gerçekleşecek belediye başkanlığı seçimlerine, oy verenler telefon ve internet aracılığı ile katılabilecekler.

CanVote ismindeki bir şirketin alt yapsını ayarladığı sisteme şu ana kadar 100 bin kişi online oy kullanmak için başvurmuş durumda. Şirket kendilerine başvuranlar bir PIN numarası veriyor ve bu numara ile birden fazla oy kullanılmasını engelliyor, gerçi slashdot'ta yapılan yorumlarda çok ilginç komplo teorileri üretilmiş ama bakalım bir ilk olan bu online oy verme işlemi nasil sonuçlanacak.
Detaylli bilgi için ...

İkinci El Bilgisayarlarınızı İstiyoruz. Hemen, Şimdi

butch

Fazlamesai.net TV programının bu haftaki bölümünde The Free Linux CD Project, Second Strings Project hareketlerinden bahsederken, neden biz de ikinci el bilgisayarlarımızı ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırmıyoruz dedik ve bunu FM camiası ile tartışmaya karar verdik.

FM International: Hello World!

FZ

Yaklaşık 5 yıl önce bugünlerde mütevazı bir şekilde yayın hayatına başlamıştık. Pek çok haber, yorum, görüntü değişikliğinin ardından içeriği televizyona taşıdık, altyapımızı yeniledik, galaksimizi ziyaret etmeye başladık ancak eksik olan bir şey vardı: Dünyadan geribesleme almak!

İşte Sosyal Sorumluluk Projesi Böyle Olur

butch

"İnsanlara toplumsal inisiyatifin gücünü ve eğer istenirse büyük sponsorluklar olmadan, birtakım şirketlere gereksiz ve fahiş paralar kazandırmadan, gençlerimizi belli markalara esir etmeden ve vizyonlarını kısıtlamadan, dünyanın kültür ve entelektüel mirasından faydalanarak bir şeyler üretilebileceğini göstermek istiyoruz."

Emre Sevinç ile Çocuklara Bilgisayar Projesi üzerine yapılan röportajın devamı turk.internet.com'da.

Fazlamesai.net'e soralım: Google'ın bu seferki bombası ne?

cbc

Google, GMail'ı 1 Nisan'da duyurduğunda, herkesin şaka olarak algılamasını sağlamıştı. Peki ya bu sefer?