darkBLACK

darkBLACK


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Starcraft 2'den Haber Var ( 4)

Aslında sc2 nin bu yılın sonuna doğru çıkacağını duyurmuşlardı yanlış hatırlamıyorsam sonrasında oyunun henüz 1/3 ünün bittiğine ve 2k9 sonuna yetişmeyeceğine dair bi haber geldi ki bence bu bölme işlemide hem bekleyenlerin bekleyişlerine bir sonvermek hemde durumdan istifade $ girişini sağlamakdan başka bişey değil zaten bu gidişle diablo III, sc2 den önce çıkacak ki oda başka bi hikaye :P ( kalçası çıkık wizard lara necrosuz diabloya hayır! :)

Diablo III Resmen Duyuruldu! ( 6)

evet tüm char ların m/f versiyonları olacakmış. beni en çok üzen şey ise tanıtımda "witch doctor" adında bi char gösterilmesi işin can sıkan tarafı ise bu char ın tüm özelliklerinin aslında necro kökenli olması! bi necro oyuncusu olarak kesinlikle d2 deki necroyu istiyorum zaten tüm dünyada onu istiyor! gerçi yapımcıların açıklaması bu char ın yeni eklenmiş olduğu yani eskilerden herangi biri yerine eklenmediğini söylüyolar ama insan videoyu izleyince yinede düşünmeden edemiyor :( ayrıca yine oyunun çok cizgifilim tarzı bi yapısı olduğu ve kullanılan renk paletindeki pastel tonlarda ağır bi şekilde eleştiriliyor. bu konukar da gerçekten hakveriyorum bende, diablo 2 yi çıktığı günden şuana kadar oynayan biri olarak.

Fazlamesai.net'e soralım : Ne olacak bu YouTube'un hali? ( 35)

açıkcası neyapmaya çalıştılarını haledaha anlaya bilmiş değilim, sadece kendilerini kandırıyorlar... Uyguladıkları yasaklar sadece kendileri gibi bilgi yoksunu ve geri kalmış beyinleri durdura bilir! onun ötesinde internetin bir bilgi kaynağı olduğunun bilincindeki insanlar, yine bu bilgiler aracılığı ile herzaman istedikleri bilgiye ulaşmanın bir yolunu bulacaklardır!

Uçan Araba Geliyor ( 8)

geri vitesi var ;)

Yaratıcı Şakalar ( 3)

http://www.blizzard.com/us/diablo2exp/pinata.html
http://www.worldofwarcraft.com/wrath/features/bard/bardclass.xml
http://www.starcraft2.com/features/terran/taurenmarine.xml

Plazma: Amatör Bilgisayar Kültürü Dergisi ( 9)

O_0 böyle bi derginin yayınlandığını bilmiyordum! Çok güzel bi çalışma, emek veren herkeze teşekürler...

Fazlamesai'den Bir Serzeniş Aldım ( 22)

FM nin yaşadıkları genel bir sorun bence pek çok forum ya da farklı yapılardaki siteler aynı sorunları yaşamakta örnek vermek gerekirse

Açık Akademi Yayınlarından Yeni kitap:Linux Sistem Yönetimi ( 9)

Ankarada karanfil sokaktaki dost kitabevinden "TCP/IP ve Ağ Güvenliği" ve "FreeBSD" kitaplarını almıştım ama dikkatimi çeken bi nokta raflardaki kitap adedinin çok az oluşuydu.