anilK

anilK


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Musonya Translator ( 2)

Musonya Translator için elinize sağlık iyi bir hizmet demeyeceğim. Fazlaca gereksiz bir çalışma içerisine girmişsiniz. Web sayfası çevirileri dışında diğer çevirilerde insanlar translate.google.com a girip aynı şeyler yapabiliyor. Zaten google bu sayfayı bunun için hazırlamıştır demi :) Bir şey yapmak için bir şey yapmayalım.

Google Translate artık Türkçe ( 14)

Verdiğin örnek için Türkçe'deki karşılığını yani yine fenerbahçe veriyor.

Richard Dawkins'in Web Sitesi Sansürlendi ( 24)

"Elbetteki bu din denen büyük uyuşturucudan nemalanan kimseler var.". Şiddetle "Din" kelimesinin sözlük anlamına bakmanız gerekiyor.

Tezler internette ( 7)

Bu hazırlanan yeni sayfa işlevsel olarak daha önce yer alıyordu. Üye olan kullanıcılar tez taraması yapabiliyor tezlerin pdf haline sahip olabiliyordu. bu düzenleme iyi olmus, Hayırlı olsun.

Bir Türk Programcısı Sinirlenirse: CORSIS - Açık Kodlu Derlem Analiz Yazılımı ( 9)

Doğal dil işlemede kullanılma amacını taşıyan analiz metin analiz yazılımı(ben bunu anladım :) ). screenhotlara bakarsanız eger incelediği bir dosyadaki text i analiz edip örneğin sık gecen karakter setlerini tespit etmiş.

open-source data mining yazılımı WEKA vardı ,o yazılıma göre daha ozel bir yazılım bu (işlem itibariyle).

Pardus Projesi Tatilde! ( 73)

% 100 katılıyorum. haberin sonundaki bu cümleyi anlamak imkansız "ciddiyet". Gülelim mi ağlayalım mı halimize anlayamadım. Pardus bu kadar saçma bir nedenle saldırıp kendinize güldürebiliyorsunuz ya helal olsun. Tatile ihtiyacınız var bence:) hemde en kısa sürede

Gerçek anlamda tesadüfi sayılar ( 14)

bence baya değişik bir kayıt sistemi olmuş:) ben kayıt oldum hemencecik. eğer yanlış hesaplamadıysam sana sorulan sorunun cevabı -7/2.