Open Office Sunumlarınızı Cep Telefonunuzdan Yönetin

0
anonim
Open Office eklentisi mOOo Impress Controller ile cep telefonunuzdan sunularınızı kontrol altına alın:
Gerekli olan malzemeler:
1) Bluetooth + java uygulamalı bir cep telefonu
2) Bluetooth'u veya aparatı olan dizüstü/PC
Önce ilgili sayfadan .oxt dosyasını indiriniz.

Open Office Uygulamasını açınız. Menü seçeneklerinden Araçlar>Eklenti Yöneticisi...>Ekle diyerek ilgili .oxt dosyasını ekleyiniz.

mooo-ic-mobile-0.6.jar
ve
mooo-ic-mobile-0.6.jad dosyalarını cep telefonunuza yükleyiniz.

Open Office Sunum'da "MOOo IC" menüsünü kullanarak ve cep telefonunuzdaki java uygulaması ile artık Open Office sunularınız cep telefonunuzun kontrolü altında. Bluetoothları açmayı unutmayınız.

M.Fatih ULUÇAM

Görüşler

0
mesutgul
http://mooo.java.net/alm-process/1-mOOo%20Impress%20Controller/snippets/HtmlSnippet1.html

Sürüm: 0.6 -> 0.7
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Floppy Sürücüsünden Turntable

butch

40 yıllık Floppy sürücüsünden Turntable olur mu?. Birileri niyeti bozmuş, sürücüde saklı gücü keşfetmiş ve zoru başarmış. Meraklılarına duyurulur.

/., audioorigami

İki kültür: Lisp ve Un*x

misafir

Bu yazıda epey bir spekülasyon yapacağım. Bazı olguları es geçersem ya da hafifçe saptırırsam, hemen sinirlenmeyin. Sakince yazıyı bitirmeyi bekleyin. Amacım "flame war" çıkarmak değil, bazı gözlemlerimi paylaşmak.

From the Shadows

anonim

Kendilerine From the Shadows ismini veren ve “not tv. dot tv.” diye ortaya çıkan iki kişinin kurduğu grubun video çekimlerine şans eseri nette dolaşırken denk geldim. Şu ana kadar 5 bölüm yapmışlar ve download etmek istediğiniz zaman boyutları toplamda 1 gb.’ı buluyor.

5 bölümün içeriğin içeriğini izlediğim kadarıyla özetleyeyim:

Yüksek teknoloji ürünü bir otomobil mi? Bir daha düşünün...

darkhunter

Günümüz otomobillerinin çoğunda kullanılan (Chrysler, Daewoo, Fiat, General Motors, Honda, Jaguar, Toyota, Volvo ve Volkswagen) ve merkezi kilit, çalıştırma fonksiyonlarının güvenliğini sağlayan KeeLoq mekanizmasının, sanıldığı kadar güvenli olmadığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

Hayali Gitar

melitical

Helsinki Teknoloji Üniversitesi'nden bir grup öğrenci, webcam ve bilgisayar sayesinde kullanıcının parmak hareketlerini algılayarak buna göre ses üreten 'hayali gitarı' icat ettiler.