Gnome 2.14 duyuruldu!

0
larweda

Görüşler

0
simor
Ubuntu drapper flight 4 ile birlikte 2.13.küsür versiyonunu kullandım; gerçekten performansı ve hızı hissedilir oranda artmış.
0
anonim
Keske bu guzel masaustunu Pardusda da kullanabilseydik :( not: garnome ile bir kac kere denememe ragmen beceremedim.
0
darkhunter
Bu versiyon ile gnome beni çok sevindirdi... Fena halde native bir masaüstü yöneticisi olmuş... Hızlı ve stabil görünüyor...

Acaba Linus'un söyledikleri geliştiricilerin alev almasına mı neden oldu? Böyle düşünüyorum çünkü 2.14'de tutku görüyorum :), sıradışı değişiklikler var... Herkesin bir denemesini tavsiye ederim...
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Gnome 2.12 Çıktı!

Sabutay

Evet bugün itibariyle Gnome 2.12 çıktı. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

GUADEC 2008 Türkiye'de Yapılacak

FZ

GNOME Türkiye olarak 2008 yılında yapılacak olan 9. GUADEC için gerekli teklif GNOME Vakfı Yönetim Kurulu'na gönderilmiş ve diğer teklifler arasında ön plana çıkıp 2008 yılında GUADEC’in Türkiye'de, İstanbul'da yapılması kararlaştırılmış.

GUADEC (GNOME Users And Developers Europe Conferance), GNOME geliştiricileri ve kullanıcıları için dünyada düzenlenen en büyük etkinliktir. Aynı zamanda Avrupa'da özgür yazılım konferansları arasında da seçkin bir yere sahiptir.

Gnome 2.10

kumbi

Gnome 2.10 çıktı. Vatana millete hayırlı olsun:

http://www.gnome.org/start/2.10 Yeni özellikler, eklenen yazılımlar ve ekran görüntüleri için buraya müracat ediniz ;-)

Kurmadan denemek isteyenler için LiveCD de hazırlamışlar, ellerine sağlık, sağolsunlar var olsunlar. En kısa sürede FM takipçilerinden izlenimlerini bekliyoruz. Yeni GNOME'un iyi yönleri, kötü yönleri, avantajları, kullanım kolaylıkları, vs.

Aramayın! Bulun! Beagle Arama Aracı

Soulblighter

Beagle, GNOME projesi kapsamında geliştirilen bir arama aracı. Diğer arama araçlarından farkı ise hemen her yerde arama yapması. Beagle ile belgeler, e-postalar, web geçmiş kayıtları, Mesajlaşma yazılımları kayıtları, kaynak kodlar, resimler, müzikler, uygulamalar ve daha bir çok ortamda arama yapabilirsiniz.

Eğer ilginizi çektiyse buradan daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.