AmigaOS4 Video

0
Soulblighter
Mart sonunda çıkan AmigaOS4'ün video görüntüsüne buradan indirebilirsiniz.

Bu video görünütüsünde AmigaOS4'ün hızı, sağlamlığı, ve PPC G3 800HMz sistem üzerindeki performansını ve Petunia JIT, WarpOS, Warp3D 5.0 ve daha bir çok özelliğin kullanımını görebilirsiniz...

Kaynak: AmigaWorld

Görüşler

0
zekeriya_akyildiz
Merakla hemen videoyu indirdim, ve izledim. Daha önce hiç amiga sistem görmemiştim ama birçok sistemden daha hızlı olduğunu soylemek yanlış olmaz. Ayrıca sistem çok çabuk açıldı, oyun testleride bayaa iyiydi. Ama amiga 4 kullanabilmemiz için nasıl bir sitem bulacağız türkiyede?
no: daha önce pegasos türkiyeye bir mail atmıştım ama cevap alamadım :(
0
Soulblighter
AmigaOS4, yeni çıkacak olan AmigaONE sistemler üzerinde çalışıyor...

AmigaOS4'ün tanıtım yazısı [www.intuitionbase.com] ve bu sitedeki [amigayardim.tripod.com] bilgiler sana yardımcı olabilir.
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

En güzel Amiga dergileri artık yanıbaşımızda...

Agony

Türk Amiga topluluğu AmigaTürk desteğiyle, geçmişte yeni bilgiler edindiğimiz, kimi zaman eğlendiğimiz efsane dergiler yeniden hayat buluyor....

Açık kaynak kodlu amiga os AROS

3lobyte

Bir çoğumuzun bilgisayara başlama nedeni olan Amiga bilindiği gibi artık yok ancak birileri aslında lisanslı olan Amiga OS'un açık kaynak kodlu halini geliştiriyor! Üstelik bunu kullanmak için bir Amigaya ihtiyacınız yok.

Nightshift Demoscene - Yarışma Ödülleri Açıklandı

retrolog

İlki bu yıl düzenlenecek olan NIGHTSHIFT 06 - KAYIP UYGARLIK - Demoscene aktivitesinde, Bimeks firmasın sponsorluğu sayesinde muhteşem ödüller verilecektir.

7D5 Demoscene Party IV

retrolog

Geleneksel 7DX Parti Seri'sinin yenisi 17-18 Eylül tarihlerinde, Maltepe Üniversitesi - Marmara Eğitim Köyünde yapılacaktır.

Amiga'nın son günü!

sundance

1985'te ortaya çıktığında zamanının en az on yıl ilerisinde olduğu söyleniyordu. 1994'de kapandığı gün dönemin en hızlı grafik çipi AAA'ı üretmiş haldeydiler.

Gerçek anlamda multitasking, aynı ekranda birden fazla grafik modu, dört kanal sesi ve hatta bir çok C-64 hackerına ilham verici özellikleri ile ve daha birçok şeyi hayatımıza kazandıran Amiga yaklaşık on yıl ortalığı kasıp kavurdu.