Dünyanın Yaklaşan Sonu Hakkında Herkes Fısıldaşmaya Başladı!

0
inf0
Yoğun şekilde çok oyunculu. Olağanüstü bir macera. Sadece Internet üzerinden oynanıyor...

Ragnarok Online Türkiye’nin ilk “Massively Multiplayer Online Rol-Playing” oyunudur.

(MMORPG) Myun-Jing-Lee’nin aynı isimle satış rekorları kıran Koreli çizgi romanından (manwha) esinlenerek yaratılan Ragnarok Online, sizi binlerce oyuncunun bulunduğu sanal bir fantezi dünyasına davet ediyor. Bu dünyada ne yapmak istediğiniz size kalmış. Canavar sürüyleriyle çarpışan bir kılıç ustası. Gizemli olayların arkasındaki sırları çözmeye çalışan bir büyücü. Şehir şehir dolaşan bir tüccarın seyyar satıcılıkla geçinme macerasını yaşayın...

Şu an Closed Beta olarak başlayan bu dev oyuna, yalnızca manuel olarak kayıt olabilirsiniz. Ücretsiz olarak oyunu test edenlerden biri olmak için euro-tr@dbr.com.tr adresine e-mail atmanız yeterli.

Görüşler

0
redogre
sitede filipinlerin ilk MMORPG si diyor. Nasıl yani?
İnsan şüphe doluyor ...
0
inf0
Oyun Koreli Gravity [www.gra] firmasının ürünü, dolayısıyle Level-up-games'de Filipinlerde Gravitiy'nin lisansı ile oyunu oynatıyor. Bizde( bhi-oe [www.bhi-oe.de]) Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya ve Türkiye için lisans aldık. Oyunu mart'tan itibaren türkçe oynayabiliceksiniz.
0
redogre
Çok sağol, bunları habere de yazsaydın keşke :)
0
PerrI
Site'nin adresini yanlış vermişler. Türkiye için hazırlanan site şu anda Avrupa çapında hazırlanan, hem Almanca, hem İngilizce, hem İtalyanca hem de Türkçe olacak site şu anda sadece ingilizce, ve adresi http://euro.bhi-oe.de/. Bu oyunun kendiside hem türkçe, hem almanca, hem ingilizce, hemde italyanca olacak. Belki ileride ispanyolca ve franzısca da eklenenecek. Türkiye'den oynayanlar, bütün Avrupa çapındaki kişilerle beraber oynayabilecekler (isterlerse).

Selamlar
PerrI
0
PerrI
... birde Türkiye için olan servisler, Türkiye'den verilecek, yani İstanbul'da bunun için özel bir ekip olacak.

Selamlar
PerrI
... ben bu haberi bugün bu sitede sürpriz olarak buldum ... sadece haberi biraz düzelteyim dedim ;-) ... Eğer daha fazla bilgi almak isteyen varsa, lütfen closed-beta@dbr.com.tr'ye bir e-posta göndersin.
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Quake 3 Arena'nın Kaynak Kodları Yayınlandı

melitical

Quake 3 Arena oyununun kaynak kodları yayınlandı. Zip dosyası olarak 5.46MB büyüklüğünde olan kodları indirmek için:www.fileshack.com

Go, go, go! Rock 'n Roll!

mos

Bir çok insanın gece gündüz kavramını kaybetmesine neden olan, 56K modemle online oyun oynamaya kasma sebebimiz, lag olmasın diye zamanın dosya paylaşım efsanesi Napster 'ı kapattığımız eşsiz strateji oyunu Starcraft 'ın, bir grup geliştirici tarafından GNU/Linux ortamına aktarılmaya çalışıldığını duydum.

Massive Multiplayer Online RPG: Dark Throne

Soulblighter

Dark Throne, çok keyifli bir savaş-strateji oyunu. Oyunda amacınız size verilen sivilleri eğitip askere çevirmek ve diğer Dark Throne kullanıcılarıyla savaşmak. Saldırı ve Savunma güçleriniz var. Saldırı gücünüz karşı tarafın savunma gücünden fazlaysa siz kazanıyorsunuz ve karşı tarafın askerlerini öldürebildiğiniz gibi, kalelerine zarar verebiliyor, altınlarını ele geçirebiliyorsunuz. Ayrıca Miner denilen adamlarınızla altın toplayabiliyorsunuz.Askerlerinize kılıç kalkan gibi donanımlar alarak saldırı ve savunma güçlerini arttırabiliyorsunuz. Ayrıca casuslarınızı karşı tarafa gönderip, saldırmadan önce karşı tarafın askeri gücünü öğrenebiliyorsunuz.

Yani kısacası anlatmakla bitmez. Oldukça kapsamlı bir oyun. Seveceğinizi umuyorum...

Dark Throne

Sudoku: Minesweeper sevmeyenler için

sundance

Sizi bilmem ama ben hiçbir zaman Minesweeper'a (ya da benzerlerine) ısınamadım. Aslını söylemek gerekirse Sudoku'ya da pek hızlı ısındığım söylenemez. Türkiye'de Radikal ve Vatan gazetelerinin bulmaca eklerinde çıkan ve Diamond adı altında kitapçıkları da olan Sudoku, 1970'lerde Math Puzzles and Logic Problems'de New York'da çıkmış sayı yerleştirmeye dayanan basit bir oyun. 3x3'lük 9 matrixden oluşan 9x9'luk bir alanda, 1'den 9'a kadar olan sayıları yerleştirmeye çalışıyorsunuz. Bunu yaparken, bir sütün, bir sıra, ya da bir 3x3 matrix içinde her sayının sadece bir defa geçmesi gerekiyor.

Özgür Yazılımseverlere Özgür Oyun Platformu

gismo

Özgür oyun platformu özgürlüğüne düşkün olanları bekliyor. MSN gaming zone benzeri çeşitli oyunları online oyuncularla oynayabileceğiniz bir platform