redline99

redline99


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

FRP (Fantasy Role Play) Tutkunları İçin ( 10)

selam, site tasarımında ve içerikte bir takım değişikler yaptım... tekrar bakıp tekrar yorum yaparsan sevinirim... vede tekrar acımasız olursan sevinirim... :)

FRP (Fantasy Role Play) Tutkunları İçin ( 10)

bende olabildiğince sadece olmasını istiorum ama sadece mesela tablelar kullanarak istediğim gibi renkleri tutturamıyorum hiç... bunun için işi bilen biri lazım hakkaten... amatör tasarımcılar için resimle etrafı döşemek daha kolay oluyor bence...

FRP (Fantasy Role Play) Tutkunları İçin ( 10)

valla diicek bişi kalmadıki... sitenin bütün resimlerini linklerini falan ben yaptım... tasarımcılık konusunda sıfır kadar kötüyüm... Level 25 tasarımcı arkadaşlarım var ama onlarda yardım etmek konusunda pek istekli değiller. Bende tasarım konusunda yardım beklemiyor değilim... Ama yinede level 25 tasarımcı olmayan kişiler için çok kötü bir tasarım olduğunu sanmıyorum...

FRP (Fantasy Role Play) Tutkunları İçin ( 10)

türkçe karakter hataları yok aslında, veritabanı taşıması yaptım, geçişte bazı yerlerde nedense öyle oldu onlarıda gidermeye çalışıyorum. Bu arada site genelinde türkçe karakterler kullanılmamış, bunun nedeni de siteyi yaparken elimde türkçe klavye bulunmamasıydı. Türkiyede olmadığım içinde alamadım bi tane bu yaza kadar.

FRP (Fantasy Role Play) Tutkunları İçin ( 10)

yok ne kadar acımasız o kadar iyi sağol!!! :) frp ve geyiğin buluştuğu nokta konusunda haklısın ciddi bir FRP sitesi havası yaratmıyor ama son 1 haftadır ağırlığı tamamen FRP'ye yöneltmeye çalışıyoruz. Bunun gibi yorumlar aldım daha önce de o yüzden FRP ve geyiği birleştirmekten vazgeçtim. O yazıyıda en kısa zamanda değiştiricem. Ama kötü görüünüşlü olduğu konusunda ilk defa senden böyle birşey duydum. Neden kötü bulduğunun nedenini açıklarmısın?

Herhangi Bir Metnin Hangi Dilden Olduğunu Hızlıca Anlama ( 7)

bende turkce karakterleri kullanmadan bir iki cumle denedim, bazilarini bildi bazilarini bilemedi. Ama bencede basarili bir program.

80 yıllık yasa Internet'e yasak getirdi ( 7)

hahahaha!!! Denecek baska bisi yok bence.

Kitap yorumu: Dijital Kale ( 12)

Bence kesinlikle okumayin, aman okumayin demeniz sacma biraz, en azindan okumamanizi tavsiye ederim deseniz daha mantikli olur. Ben her halikarda okumak istiyorum belkide, hatta begenebilirim bile. Yonlendirmek yerine sadece bilgi verseniz biz karar versek daha guzel olur.

Açık Kaynağın Yararları ( 10)

Yoksa M$ gizliden gizliye virus şirketleriyle el elemi yazılım üretiyor? Yoksa bu bile çok masum bir düşüncemi kim bilir? ;)