hasan

hasan


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Fazlamesai.net Aktüel`de !!! ( 9)

Tebrikler, mekanıda bir nevi görmüş oldum :)

Desperados Dead or Alive ( 6)

Oynamayan hata eder :)

America ile kızılderili-kovboy fırtınası ile zevkten geberirken Desperados''da geldi ki off off :))

HUOOPP Kardeşim noluyo? Giremezsin buraya, IP´in delikanlı değil!!! ( 27)

Türkiye''de türkçe içerikli türk halkına hitaben servis veriyorlar bu şahsiyetler -güya- AMA Türk halkının 5lira bile olsa tutup internet üzerinden bir portala üye olmakla uğraşamayacağını düşünemeyen zihniyete ..
Şahsen ben kullanıyordum dolar kuruna bakmak için türknete bakıyordum günde 5-6 sn kadar

ilk onlar çıkardı bu olayı bende bigpara.com var dedim oraya baktım ordada aynı olay başladı şimdi hepinizin canı cehenneme dedim.


Türkiyede İnternet Tarihine geçecek bir olaydır bu yazıklar olsun. Elin adamları sırf iletişim paylaşım zihniyetiyle ücretsiz sınırsız bir ortam yaratmak için icad etsin sizin yediğiniz halta bak ben daha fazla bişey yazmıyım en iyisi..


SVCD ( 2)

SVCD''nin şansı olmadığı konusu doğru olabilir nitekim sonucu da ortada kimse bilmiyor bile.. Fakat kıyaslama yaparken birinin 2-3 cd olmasını değil standalone playerlar da çalışabilmesini ön planda tutmak gerekir.

Divx filmler için bir format bir çözüm bulunur ve standalone olarak çalıştırmaya başlayabilirsek SVCD''yi konuşmamıza gerek kalmayacak.

VCDlerde berbat görüntü kalitesi ile DVDlere oranla fiyat gözününde olunca SVCD harika bir alternatif olarak hala popüler -ülkemiz hariç.

Güzel Siteler - 1: ideefixe ( 1)

oldukça uzun zamandır alışveriş yapıyorum artık tanıyorlar :)) Mükemmel indirimleri var eşsiz benzersiz.. Kredi kartımla ilgili çıkan sorunları usanmadan sıkılmadan düzeltmemi bekliyolar ve alışverişimi iptal etmiyorlar.

Başımdan çok fazla tatlı ve sonucu beni mutlu eden olaylar yaşadım son bir tanesini paylaşmak istiyorum bu siteye güven duymayan yada çekinenler için..

Şu son krizden önce Exorcist ve I Still Know What You Did Last Summer DVDlerini sipariş ettim.

E-mail atarak kredi kartından parayı tahsil edemediklerini söylediler. Bankayla görüştüm 10gün uzadı bu olay ve ben kesim tarihide yaklaştığı inin 8 gün daha geç aradım. Benim işime geldi ve iptal etmemişlerdi. Telefonla görüştüm ama yine sorun çıktı bankayla ilgili genel bir problem sözkonusuymuş ve yine parayı tahsil edemediler. Buna benzer 1-2 aksalık sonucu 40 gün süre geçti ve arada şu son krizi yaşadık dolar 1.300 e fırladı.

Telefonla onayı aldım ve 2 gün sonra paketimi teslim aldım. 2DVD yi kargo parası dahil 28.395.340 TL''sı karşığı teslim aldım.

Siparişi kriz nedeniyle fırlayan doları neden sürerek iptal edebilirlerdi ve haklılardı ama yapmadılar.

Bu fiyata almamda etki 1 ideefixe''in uyguladığı arasıra olasada ınanılmaz indirimler 2. etken olarak ta kullandığım bankanın kredi kartı ile anlaşmalı olup belli bir indirim uygulaması oldu.

25 milyonluk alışverişleri geçen herkese kitapta yolluyorlar onuda unutmadan eklemek isterim.

Bu anlattıklarımdan sonra ben daha da ne desem boş saygılar :)