OpenOffice'in pazar payı %15'e yaklaştı

0
anonim

Görüşler

0
yasarcay
turkiye icin konusayim microsoft kirilmasi gercekten zor urunler cikarsin veya hukumet korsan yazlim kullananlara gercek anlamda yaptirim uygulasin. turkiyede bu oran abartisiz %60 olur.
0
wime77
Anonim sana katılıyorum.MS para alabileceği adamlara saldırmayı seviyor.Hadi biraz daha sıksın bakalım neler oluyor.

Tek isteğim bana 2 milyon YTL lik bir ikramiyenin isabet etmesi.
2 senede bu oranı alt üst ederim.
Şuan openofis kullandırdığım bilgisayar kullanıcısı sayısı 200 'ün üzerinde.
Buda 200x300 TL olsa = 60.000 TL eder.Bunun KDV si devlete geri kalanı kullanıcıya kalır.Sevgisiz BSA .Kim daha fazla kazandırdı ülke ekonomisine ?

Slogan gelsin.
Tehditmi ediliyorsunuz ? Openoffice kullanın.
Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Open office 2.0 Çıktı !!!

boreas

Yumurtalar kırıldı ve kuşlar uçuyor :) Uzun zamandır beklenen open office'in 2.0 versiyonu çıktı. Daha ayrıntılı bilgi ve programın kendisi için www.openoffice.org sitesine bakabilirsiniz.

Kötü bir deneyim ve mutlu son - XML tabanlı açık formatların erdemleri üstüne

anonim

LKD Seminerinde sunumda kullanacağım OpenOffice.org Impress sunum dosyasını 11 Nisan gecesi OpenOffice Sürüm 2 Beta ile oynarken dağıttım. Üstelik dosyanın bozulduğunun farkında olmadan yedeklerinin üzerine, ofisteki bilgisayarıma ve USB Bellek birimindeki yedeğe de kopyaladım! Dosyanın artık açılamadığını farkettiğimde sırtımdan nasıl bir ter boşandı, anlatamam.

Özgürlük İçin OOXML'e Karşı

anonim

"Bizler; tüm kamu kurumlarının, firmaların, yerel yönetimlerin, okulların, hastanelerin ve sıradan insanların "gelecek endişesi" olmaksızın kullanabileceği, özgür ve açık bilişim standartlarını istiyoruz... Bizler, bilişim standartlarının uluslararası yazılım tekellerine değil; insanlara hizmet için var olması gerektiğini düşünüyoruz..."

OpenOffice Eklentileri

anonim

OpenOffice genişletilebilir bileşenler sayesinde FireFox gibi çok güzel ve kaliteli eklentilere sahip oldu. MS Office'te bunları kolayca ve ücretsiz bulamayacağınızı düşünüyorum. Deneyin görün...

OpenOffice.org 2.0 ve Java

butch

OpenOffice, 2.0 beta sürümünün duyurulması ile birlikte ciddi tartışmalara da konu olmaya başladı. Sebep, 2.0 sürümünün java bağımlığının ciddi bir şekilde artması. Tartışmaları buradan takip edebilirsiniz.