spacemonkey

spacemonkey


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Freemind Türkçe! ( 27)

Konudan uzaklaşmak olacak ama sonsuz destek veriyorum sitenize. Özellikle Show TV ana haber bülteninin haber alt başlıkları bu konuda ilgi çekici yeniliklere imza atmaktadır.

Emanet: Siz hala TEXTAREA içinde kıvranıp duruyor musunuz? ( 22)

FCK çok yavaş açılıyor ve Firefox'da açılmadığı anlara şahit oldum o yüzden Mambo içinde kullanılan ve şu anda hatırlamadığım bir script kullanmaya başlamıştık biz. Biraz araştırırsan bulabilirsin sanırım.

e-Ticaret, Medya, Türkiye, Dumur ( 28)

Benim tek sorunum her zamanki gibi işini iyi yapmayan insanlarla. Haber sitesi olma iddiası taşıyan bir sitede küfür edercesine bir yazı, imla kurallarına uymadan, messenger sohbeti misali yazılamaz. Haber kanalı olma iddiası taşıyan bir kanalda şu saatte deprem olacak denilemez, tatil olmayan okullar tatil edilemez... Bu ve bunun gibi bir çok örnekte olacağı gibi işini iyi yapmayan hatta yapmayan insan işini iyi yapıp yapmamakla ilgili kimseyi tenkit edemez. Saygıyı da haketmez. İdeefixe de aynı şekilde işini düzgün yapmalıdır, Habertürk de. Ve F5haber sitesinin yazarları da... Ayrıca evet noktalama harfinden önce boşluk bırakılmaz, 'çünki' değil 'çünkü' yazılır, türkçede iki nokta yanyana gelecek şekilde bir noktalama işareti yoktur, açıklama yapmadan önce noktalı virgül değil iki nokta koyulur...

GMail Hesabi Ister misiniz? ( 23)

yıllar önce fizik hocamın kullandığını gmx mail e üye olmuştum.(www.gmx.net) İşte gmx:
1 gb alan
Harika çalışan bi spam filtresi
Pop3/SMTP
Virus Kontrolü
Reklam Yok
Mailleriniz okunmuyor

belki tek kötülüğü mailin altına gmx.net imzası atması olabilir.
son olarak üzgünüm gmx artık paralı ya da sadece almanyada oturduğuna dair belge faxlayanlara bedava:)