skilic

skilic


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

YouTube'e Sansür! ( 59)

türkiye de adalet bu kadar hızlımıydı yosa banamı öyle geldi. daha geçen hafta binlerce deprem davası iş yükü yüzünden zaman aşımına uğramadımı ?

Korsanlar Savaşı ( 32)

arakdaş sen new york overtime sitesine falan takılsana yaw. Burası sana çok avam, zaten bak biri ter kokuyor, ötekinin çorabı yırtık falan.. Düşürme seviyeni bu kadar.

Kamuda Özgür Yazılım Dönemi Başlıyor Mu? ( 81)

pardus ekibi için para yiyorlar diyen diğer yorumcularda (onurakdemir) sarı kart görmeyecekmi. bir tek banamı kart var ?

Kamuda Özgür Yazılım Dönemi Başlıyor Mu? ( 81)

Bu nasıl bi tahammülsüzlük, hazmedememe ve nasıl bi sabırsızlık arkadaşım.
Senede 100 milyon dolar alan m$ devletin parasını çatur çatur yemiyor da parsus projesimi yiyor paraları.

Osmanlıca Karakter Seti ( 8)

Konuya çok hakim değilim benim anladığım bu proje yeni bir karakter set yaratmıyor. Dediğiniz gibi unicode sanırım tek bir harf hariç tüm osmanlıca harfleri içeriyor. Fakat problem osmanlıca için yapılmış bir klavye layoutunun bulunmaması. Yani siz osmanlıca yazacaksanız arapça ve farsça klavyeleri aynı anda kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Şimdilik yapılacak olan sadece bir osmanlıca klavye layout sanırım.
OCR falan çok sonraki aşamalar bence. Zaten OCR'lada el yazmalarını ve hatları eloktronik ortama taşımak nerdeyse imkansız.

Kızların Chat Kurşunları ve Dumurun Ötesinde Bir Vaka! ( 12)

Bu olayla bir daha gördükkü türk medyası cahildir, aptaldır. Sonuçlarını düşünmeden yorum yapar ve sıradan bir kavgayı İNTERNET KAVGASI düşünmez bile . Oğlu kendisininden internet isteyen bir baba olsaydım eğer , kesinlikle vazgeçmiştim internetten.BAK OĞLUM İNTERNETTE HERKES BİRBİRİNİ VURUYOR. der, kapatırdım konuyu.

Dedim ya bizim medya hede höde bir medya..
Vahh başımıza gelenler..