nelson

nelson


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Wikipedia dünya basınını kandırdı! ( 9)

bu başlık çok hatalı, haberde anlatılan durumsa dünya genelindeki hemen hemen tüm basın yayın organlarının kaynağı doğrulamadan, adam akıllı araştırma yapmadan habercilik yaptığını ya da habercilik oyunu oynadığını ortaya koyuyor.

Jaunty Jackalope Çıktı! ( 9)

torrent candır, yok ben normal indiririrm diyorsanız 'wget -c' kraldır

Yeni bir linux dağıtımı : MagmaLinux 9.3 ( 9)

Bu magma denen şeyin sitesinden anladığım kadarıyla yapan arkadaş tam bir kavram kargaşası içerisinde ve bu işlerden pek anlamıyor. Her dil için ayrı ISO(anladığım kadarıyla, incelemeye değer değil!) home/server/developer sürümleri gibi ayrımlar, hele ki 32 bit mimariyi eski bilgisayarlar olarak nitelendirmesi 64 bite yeni bilgisayarlar demesi onun tam bir n00b olduğunu gösteriyor.

ccvural isimli arkadaş yaptığı eklemeleri, yazdığı kodları gösterebilir mi? sanmam... bence basitce bir iso oluşturmuş, birkaç tema atmış o kadar.

Aslında oynasın dursun gençlik banane ki, ama düşündürücü olan Tübitak(ULAKBİM sanırım) sunucularında böyle kalitesi, ne idügü belirsiz bir işe yer vermiş... ayrılan alana, band genişliğine, bu yazıyı yazan ellerime yazık.. bu kadar abuk bir dağıtım(!)

buna dağıtım deyince dağıtım hazırlayan GNU fedailerine hakaret etmiş oluyoruz galiba ama neyse...

allah ıslah etsin bu Türk Linux kullanıcıları camiasındaki n00bları

PlayOnLinux ( 7)

Elbetteki hatası görmezden gelinemez :) Bu arkadaşın çok acayip tavırları var. Bir kaç kez şahit oldum, sadece nasıl bi tipe svn hesabı açıldığına dikkat çekmek istemiştim... :)
Sevgiler

Türkçe Gentoo Topluluğu Buluşuyor ( 1)

Az n00b ve lamer dadanacağını umalım

PlayOnLinux ( 7)

Yazıyı ErtanGuven arkadaşımız göndermiş. Bildiğim kadarıyla Pardus'un svn(contrib depo sanrım) depolarına erişim hakkı var. Yani sizden biri sevgili Eren ve egetun... :)