slowhand

slowhand


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Yeni ADSL tarifeleri açıklandı .. ( 81)

ne desem boş çünkü ne yapsak anlamayacak bu adamlar diğer siteler okuduğum bir konu hakkında çağrıda bulunucam fm okurlarına 256 kps sınırsız bağlantısı olan arkadaşlar bir organizyon oluşturup belirli bir tarih ve saate bağlantılarımıza full yüklenelim 25 30 bin kişi bunu yapmayı başarabilirsek türkiyenini yurt dışı çıkışlarını kitleyebiliriz ve tepkimizi laftan anlamayan telekom yetkililerine göstere bilriz. daha başka fikri olan arkadaşlar paylaşsınlar bunu yamlarına bırakmayalım. FREE 256kps not: bunlar bir iki ay sonra artık 256 kps bağlantı hizmeti sunmuyoruz deyip bizide ya 99 milyon ödemeye yada değişik çözümlere yönlendirecekler

Microsoft Sybari'yi aldıktan sonra Unix anti-virüs satışlarını durduruyor. ( 13)

ne bekleniyorduki adamlar biz tek olucaz bu pastayı yedirmeyiz diyorlar çok şaşırmadım

Kamu Sektörü Linux Yetkinlik Merkezi Açıldı ( 13)

yarın öbürgün linux tabanlı işletim sistemleri ile ilgili soru geldiğinde bakın biz yaptık ama ilgi yok diyebilmek için göstermelik yapılmış bir iş (bence)

destek vermek bu konuda linux tabanlı işletim sistemlerinin önünü açıp eşit fırsat vermek istiyorsan milli eğitim olarak okulların bilgisayar lab. larıan linux tabanlı işletim sistemi kurdurur insanlara seçme şansı verirsin böylece bundan daha yararlı işler yapmış olursun. ama bu konudada ümidim yok ben ege de eczacılık fakültesinde okuyorum burada bile böyle bir imkan yok bilgisayar derslerinde hep microsoft işletimsistemleri ve onun üzerinde çalışan programlar anlatıyorlar (bildiğim kadarıyla diğer fakültelerdede durum aynı) ancak bizim bilgisayar hocamız son bir yıldır (özel çabasıyla) openoffice anlatıyor. yani uzun lafın kısası linux tabanlı işletim sistemlerini bizim ülkemizde işi zor ancak özel çabayla bir yerlere geliyorve kitlelere değil kişilere ulaşıyor.

nedersiniz bu konuda birazda şuç bizde mi?