ozaydinoz

ozaydinoz


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Türkiye spam konusunda dertli ( 10)

İşin daha da kötüsü siz böyle olmasanız dahi arkadaşlarınız tarafından size "forward"lanan e-postalar sayesinde posta kutunuz spamlerle şişebiliyor. "Anaaaa ne zaman üye olmuşum bu porno siteye, ortaokuldaydı o "saf" günler" denilebiliyor...

Var mısın Yok musun! ( 43)

O meşhur problemden biraz farklı gibi geldi bana da. Hatırladığım kadarıyla o problemde arkasında ödül olmayan bir kapı açılıyordu ve bunu "bilen" bir kişi yapmaktaydı. Burada ise kapı ya da kutuları açmak tamamen sizin "bilmeden" rastgele yaptığınız bir şey. Bunun yanında arkadaşın verdiği örnek çok güzel, eğer en küçüğü bulmak isteseydiniz ne olacaktı?? Bence tüm seçimler rastgele yani kutu içeriğinden bağımsız olduğu için kutu seçimi bir şeyi değiştirmez, %50 %50, naçizahe düşüncem..

Yüksek teknoloji ürünü bir otomobil mi? Bir daha düşünün... ( 5)

Şirketten indirdikten ve yazınızı okuduktan sonra fena tırstım, her an kübiğimi basacaklarmış gibi geliyo artık, eyvah ağ destekçilerle iş birliği yapmış olan polis her an peşime düşebilir, bu işi geri almanın bir yolu yok mu, hani geri yollasam dökümanı ben almayayım desem, insanın başına ne gelirse meraktan zaten, bundan sonra daha dikkatli davranmalı :)
not: henüz açmak için tıklayamadım ;)