goktan

goktan


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Telekom der ki: Firefox 1.5 kullanmayın. ( 33)

Yeterli bilgiye ve araştırma dürtüsüne haiz olmayan, dünyada sadece kendi bildiklerinin var olduğunu zanneden ve diğer gelişmeleri öğrenmeyi bırakın merak edip açıp bakmayan bir zihniyet olduğu gerçeği maalesefki var.

Bence, her ne kadar buradaki durumda siteyi hazırlayan kişi bu sınıfa girmese ve buradaki sorun firefox 1.5 ile alakalı bir sorun olsa da firefox ile çalışmayan e-devlet sitelerinden tutun (ilk aklıma geleni bugün bir pasaport başvurusu için fellik fellik IE aramamdı), sun'ın JDK'sı ile bile çalışmayı reddeden devlet siteleri mevcut *, ** Ben buradaki sorunu yeterli bilgi sahibi olmayan yazılımcılar kadar, daha tepelerde de görüyorum.

Aslında işin diğer tarafından bakarsak buradaki arkadaş en azından firefox diye bir şeyin varlığından ve bunun 1.0.7 ile 1.5 versiyonlarından haberdar olduğuna göre diğerlerinin yanında gayet başarılı sayılır.

Vista için donanım gereksinimi ( 4)

hmmm, bu hesaba gore bi dahaki windows surumunu kullanmak icin simdiden para biriktirmeye baslayip, uzerini evi, arabayi ne varsa satarak tamamlamamiz gerekecek. :)

Google Talk! ( 13)

evet, ilk okudugumda yanlis bir cagirim yapmis sanirim :(. yanlislik icin ozur dilerim.