Zakkum

Görüşler

1
gibraltar

AI-powered hmmm...

Bir yazı, font, renk ve ikon seçiyorsun, uygulama bunların kombinasyonlarını sonuç olarak üretiyor. Bana pek ai'lik bir iş yapıyormuş gibi gelmedi.

1
Zakkum

YZ bu gibi işlerde çok farklı görevler üstlenebiliyor örneğin üretilen logonun daha önce alınmış olup olmadığının kontrol edilmesi gibi. Tasarım boyutunda da özellikle varyasyonları hesaplama konusunda işin içinde olabiliyorlar. Bu bir açık kaynak uygulama olduğu için kullanılan fontlar da açık lisanslı olanlar ile sınırlı.

https://github.com/launchaco/logo_builder

Epey benzer uygulama var YZ destekli şunun gibi

1
unux

https://logojoy.com/ sunu da tavsiye ederim

Görüş belirtmek için giriş yapın...

İlgili Yazılar

Hoş Geldin Marvin, Yoksa Skynet Mi Demeliyiz?

Zakkum

İşletim sistemleri ve donanım teknolojileri artık belli bir düzeye gelmiş gibi görünüyor. Bilgisayarlarımızın işlem hızı artarken aynı zamanda daha kolay kullanıma sahip işletim sistemlerini de deneyimliyoruz. Bununla beraber daha hızlı ve daha “kolay” kullanımın bugüne kadar birer ölçüt olarak belirleyici olması, gelecek on yıllar için de böyle olacağı anlamına gelmiyor. Geleneksel anlamı ile...

DeepMind'ın Yapay Zekası Ünlü Satranç Motoru Stockfish'i Ezdi Geçti!

Zakkum

Başlangıçta bildiği yalnızca oyunun kurallarıydı. DeepMind'ın yapay zekası bilinen en güçlü satranç motorlarından biri olan Stockfish karşısında ezici bir üstünlük sağladı. Bunu dört saat gibi görece kısa bir sürede kendi kendine öğrenerek başardı. Yüz oyunda 28 galibiyet 72 beraberlik ve sıfır yenilgi aldı.

Detaylara buradan erişebilirsiniz.