netguru

netguru


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

İçeriğe saygı gösterelim efendiler! ( 17)

Birincisi Admin oldugun icin senden tirsmam mi gerekiyor? Ikincisi ninja-g'nin mesajina neden boyle bir tepki gostermiyorsun da banagelince birden etik kaygilarin one cikiyor?
Admin misin? Eyvallah... Benim bu sitede isim yok baba. Sil yazdigim yaziyi ve yolladigim haberi. Buralarda bir daha gorunmem. Cok feci tirstim. Lutfen sil yazilari.
en Butch'a da mesaj yolladim yazilarimi silsin diye ama cevap yok.
Demek benim tarzda sorun var. Adam bana her karsima ciktigimda seni uzerim. bir daha buralarda gorunme turunden laflar ediyor. Admin beyimizin sesni cikmiyor. Tamam. Demek burada da boyle isliyor meseleler. Istemiyorsaniz giderim. Ama silin lutfen su yazilari.

İçeriğe saygı gösterelim efendiler! ( 17)

senin gibi bol palavra sıkan internet eskiyalarini cok gordum. Biraz terbiyeli olsaydin bu yukaridaki mesaji yazmazdin. Sana inat her gun buraya haber atacam.
Ulan acayip korkunc adammissin haaaa! Odum patladi. Ben bunlari niye yaziyorum ki? Adam olsan yazmazdin bu salak laflari. Allah sana akil fikir versin.
Not: Karsindaki hakkinda infon yokken boyle kabadayi laflar etmesen iyi olur. Ne me lazim, internet burasi. Kimin kimi nasil bulacagi ve nasil bir adam oldugu belli olmuyor. Sakata gelmek istemiyorsan bu tavsiyemi dinle ve otur asagiya...

İçeriğe saygı gösterelim efendiler! ( 17)

Bak Sidar, sen aslında senin bahsettiğin bir boka yaramaz yerlerde çalışmışsın. Biri Turk.net diğeri Star di mi? Abi kaderine yan ne diyeyim. Turk.net Turkiye'nin icerik konusunda en iddiasiz ISS'iydi, Star' için hiç bir şey söylemeye gerek yok; her şey ortada! Benim soylediklerimi anlayan anladi. Hem kuzum sen benim ne kadar bu islerin icinde ne kadar disinda oldugumu ne kadar biliyorsun ki? Ve sonda da umarım anlamışsındır burnu büyüklüğünü gösteriyorsun?
Sevgili kankan Sundance'ye de bir çift lafım var: Bir, benim o portalları yaratan insanlar olarak kastettiğim gazeteiler Emin Çölaşan, Nazlı Ilıcak veya Abduraahman Dilipak gibileri değil? Bu işe emek vermiş, yıllarca yazmış çizmiş adamlar. ISS'ler bu insanlara yeni bir medya vaadiyle kapılarını açtı. Zaten tekelleşme darboğazına sürüklenmekte olan medya sektörü için bu bulunmaz bir fırsattı. Derken krizle birlikte bu insanlar hoppala dışarı. Ben onlardan biri değilim ve bunu bir kuyruk acısı olarak yorumlamayın. Ama çevremde bir çok deneyimli, bilgili ve kendi alanında uzmanlaşmış içerikçi adam var ve bunların çoğu işsiz şu anda.
İkinicisi ise, kardesim neden açık açık söylemiyorsun ki ben teknik işlere bakarım. portal dedinmiydi de orada profesyonel IT içeriği isterim. Yok mu? Yalarım ben gerisini. Ben portala portal demem içinde bol sarmısaklı IT olmayınca.
Evet iyi yapmışsın, serverlar önemlidir. Superonline'ı da yakından şeyetmişsin. E sevgili Sundance arkadaşım, bunların içerikle bağlantısı nedir çözemedim?
Bak sana bir örnek: Superonline'a içerik ortağı olan bir site 1001lezzet.com. bu site Türkiye'nin en iyi yemek sitesi. İçerisinde yemek dünyasıyla ilgii ne arasan var. Ya da bir süre önce vardı, şmdi ne durumda bilmiyorum. Bu siteyi bir arkadaşım yönetiyordu, krizden sonra para vermedi SOL ve bu arkadaşım şirketine de kilit vurup evinin yolunu tuttu.
Sevgili Sundance demek sen böyle içeriklere hiç ihtiyaç duymuyorsun; sen server mi yiyorsun yani?
Haaa şunu da söylemeden edemeyecem; Sidar ve Sundance nerelerde içiyor acep? Belki kendileri bize sadece IT sohbetleri yapılan, yalarım yutarım meselerinin döndüğü güzel mekanlarını tarif ederler.
Büyüksünüz be!
Hadi eyvallah...
netguru (netguru@turk.net)

HUOOPP Kardeşim noluyo? Giremezsin buraya, IP´in delikanlı değil!!! ( 27)

Siz ayda mi yasiyorsunuz kuzum? Yazdiklarinizin icerikten anlamayan, emege deger vermeyen, interneti oraya tikla buraya tikla olarak goren bir klavyeden ciktigini dusunuyorum.
Sizin o burun kivirdiginiz portallar yuzlerce gazetecinin, arastirmacinin ozverili calismalariyla ortaya cikiyor. Sizin akliniza bu isp''''ler geldiginde sadece patronlar mi geliyor? Biraz usturuplu olmanizi ve o kucumsediginiz portallari yaratan gazeteci emegine saygi duymanizi tavsiye ederim.
Uzaktan bok atmak kadar eglenceli is yoktur; ben de cok yaptim. Ama beyler lutfen! Giderek degersizlestirilen ve hor gorulen emege saygi gosterin. Ben cok biliyorum, onlar kim oluyor da portal yapiyor, onlarin yaptigi icerigi yalarim turunden salak tenkitler sadece tukenmis, savrulmus, kosede kalmis insanlara goredir. Sizlerin boyle olmadigini dusunuyorum. Dogru mu?
netguru@turk.net