zekeriya84

zekeriya84


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Saçma internet yasakları başladı bile... ( 70)

Aktarmak istediğim birkaç şey daha var sayısal olarak
Tecavüz olaylarında yüzde kaçı heterosexuel ilişki? (%99) Cinsel taciz olaylarında yüzde kaçı heterosexuel? (%90) bu bilgiler ışığında bence heterosexuellere ayrı bir eğitim, öğretim planı uygulanmalı, bilhakis eşcinsel yaşama ve yaşam tarzına özendirilmeliler. Escinsel guruptan %5~10 bölümü kendini sokakta pazarlıyorsa heterosexuel gurupta bu durum daha berbat -kerhane denen bir olgu bile mevcut- yani yine yüzdelik dilime vurulduğunda daha şanslıyız biz.

Saçma internet yasakları başladı bile... ( 70)

anlatmak istediğim o değil 8 yasındaki çocuğu salalım istediği yere girsin gezsin demiyorum, otursun yanına velisi yardımcı olsun zaten çocuğa benim anlatmak istediğim, çocuklara-gençlere yateri kadar eğitim verilmediği için öğrenmek için- merak için - giriyorlar zaten sakıncalı sitelere. Ayrıca toptan yaksalama ile böyle birşey çözülemez, töre cinayeti yasak ve yasalara aykırı hapis cezası var; peki varılan sonuç ne türkiyede? tecavüz/Cinsel istismar yasak ve cezası var; peki ya sonuç? demekki yasaklamak ve ceza vermekler olmuyor. Eğitimden, öğretimden geçiyor herşey.

Saçma internet yasakları başladı bile... ( 70)

Çocuklarımıza veya küçük akraba ve arkadaşlarımıza birçok şeyi yasaklayarak onları koruyamayız? Ülkemizde birçok genç cinselliğin ne olduğunu bilmeden evleniyor, sonra ne mi oluyor cinsel istismar, tecavüz ve dahası belki. Daha ülke olarak bile eşcinselliği tanımıyor, eşcinsel arkadaşlarımıza gerekli aysaları hakalrı sağlamıyoruz; buda gösteriyorki ülkece cinselliği bilmiyoruz! Cinsellik sadece kadın ve erkekğin çiftleşmesi değil o konun adı biyolojide memeli hayvanların üremesi. Eğer bu tip konularda yeterli bilgiye sahip değilsek, kabulleneli ve susalım; gerekli bilgiyi ehil kişilerden alalım. Ayrıca böyle ilginç ve gereksiz yorumlarda bulunup eşcinsel arkadaşlarımızı rencide etmiyelim, biz heryerdeyiz, biz sizin iş arakdaşınız, en yakın dostunuz, okul arkadaşınız, akrabanız. Ben şimdiye kadar heterosexuel diye kimseyi rencide etmiyorum e azından.

Saçma internet yasakları başladı bile... ( 70)

Merhaba,
Sanırım yine bir TROLL var bu işin icinde ama neyse... Bu ilginç yorumu olkuyunca cevap yazmadan edemedim, çok farklı türdeki hayvanlar arasında escinsel ilişki vardır (belgesilini izledim, araştırdım), ayrıca lütfen biraz araştırınız ve cahil kalmayınız. Sayısal olarakta insanlar arasındaki escinsellik cok büyük; bu bir suç değil, ayıp değil, hele hele hastalık hiç değil! i coming out!
http://tr.wikipedia.org/wiki/E%C5%9Fcinsel
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual