Viraj

Viraj


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Korsanlar Savaşı ( 32)

Gel şöyle yanaş kıyıma da geçsin gerginliğim :))

Korsanlar Savaşı ( 32)

Okudum koçum okudum. Senden 100 kat daha iyi tanıyorum Pardus'u. İkide bi salak salak linkleri önüme koyma. Sen oku önce, biraz kafa yor, sonra gel buraya, oke? İyi linkler bulmuşun aferim.

Korsanlar Savaşı ( 32)

Çok sikimdeydi :) Arada sırada bakıyodum zaten, en sonunda tak etti canıma bi mesaj atayım dedim. Kapat istersen, size de yakışan budur. Adam susturan, fikir özgürlüğünün olmadığı Türkiye, biri biraz fırladı mı şşşş..

Türkiye'yi küçümsediğimi sanan kıçından anlıyodur; sapına kadar Türk'üm, Türkiye'ye gelmek için de can atıyorum. Ama şu salak eleman kalkmış Adana'dan bana CV'ni gönder falan diye ukalalık taslamaya kalkınca söylemeden edemedim.

Korsanlar Savaşı ( 32)

Bi dakka bi dakka.. Sen non-profit şu Pardus takımında dil misin? Ne rekabetinden, ne "kendi yaptığınız üründen", neden bahsediyosun.. Sizi Sheraton'larda ağırlamalarını mı bekliyodunuz bi de.. De get Allah'ını seversen...

Korsanlar Savaşı ( 32)

cevap vermeye değmezsin :) sen soru sormadan önce bi iq'nu kontrol ettir. her zeka seviyesine cevap vermeye kalksak işimiz iş..

Korsanlar Savaşı ( 32)

manhattan'daki adama mı bu laf :)) kıçıyla gülerler adama koçum.. sen kaynakçılarınla Adana'da takılmaya devam et.. Bu arada proje yöneticisine bak, türkiye saatiyle 3am'de ayakta :)) verdiğin cevaplarda keşke söylediklerime entellektüel olarak da karşılık verebilsen; ancak gerizekalı esprilerle yetinebiliyosun..

Korsanlar Savaşı ( 32)

Seattle'da 10.000 kişi siz beleşe kullanın diye kıçını yırtmıyo; elbette haklarını arayacaklar. Robin Hoodlarım da yapsınlar kahramanlık edebiyatını, bi bok katmadıkları kodlarla, yurdum insanına..

Korsanlar Savaşı ( 32)

Mantıklı bi cevap versene verebiliyosan, "sözde" taşak geçeceğine..

Sen de FZ.. Çok konuşma daha kendi sitenizi güvenli tutamıyosunuz, bi boktan anladığınız yok, bi de linuxçü takılıyosunuz. Anca siz desteklersiniz bu Pardus'u zaten

Ben açık kaynakçıyım evet. Burdaki (new york) en büyük hosting şirketlerinden birinde linux-freebsd admin'iyim; yetti artık bu aptallık silsilesi.

Korsanlar Savaşı ( 32)

Kendinizi açık kaynak dostu, MS düşmanı Robin Hood gibi göstermekten çok hoşlanıyosunuz ama yanlışsınız; kimsenin BSA'yı ya da MS'i suçlamaya hakkı yok; ne yapıyolarsa yapıyolar; sonuçta ortada ciddi bi emek var ve bunun hakkını arıyolar; siz dünyanın ortak yaptığı bişi üzerine konup, devlet babanın size açtığı kucakta sıcak sıcak yaşadığınız için böyle gerçekten uzak konuşabiliyosunuz. Devlet baba size maaşlarınızı vermese, gerçek rekabet içinde yaşasanız görerim sizi; bi yazılımcı elbette hakkını arayacak. Ben de açık kaynakçyım ama bu böyle, pardus masalları anlatmayın cahillere, robin hood edebiyatı bitsin.