sedakcer

sedakcer


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Sendika Savaşları Boşuna Değilmiş ( 4)

bir avukat arkadaşımla konuşmuştum, anayasamızın temel maddeleri sayesinde bu tip durumlarla hukuk yoluyla savaşabiliyormuşuz. mesela çalıştığın maaş üzerinden dahi sigortalı olmasanda iyi bir avukat ve şahitle durumunu ispatlaman mümkünmüş. bilirsin bu durumlarda varlık göstermek iyidir.
ayrıca şirket avukatları amerikan filmlerinde olduğu kadar becerikli değiller. :=)

Ghost In The Shell - Matrix ( 12)

ben hepsini seyrettim ve okudum da. daha birçok kurgu, bilim kurgu ve fantazi de okudum. birçoğu aynı anafikir üzerinde dolaşıyor. Blade Runner harikadır. GITS' te öyle ama Matrix de özel. Bir Hollywood filminin daha derin olmasını neden bekliyorsunuz ki? Seyrettiğinizde keyif alabiliyor musunuz, yoksa şu daha iyi, bu daha iyi diye engel mi koyuyorsunuz? (aslında bunu ben de yaparım ya)

Ghost In The Shell - Matrix ( 12)

aslında haklısınız utanmadan birçok kurguyu araklamışlar.ama ikisi de güzel olmuş. arlarında birinin animasyon olması dışında önemli bir fark daha var ki, bence bu filmin çevrilmesi için yeterli bir neden, matrix in baş kahramanı erkek. ben böylesinden daha çok hoşlandım :))
ayrıca bu konu daha birçok filmi kaldırır ve seyrettirir. yayıncının haklarını bilemem ama MTV de tekrar cover a hazırlanan parçalar için recycle denilen bir jenerik vardı. neden tekrar yorumlanmalarına karşı olalım ki.