QuaDRaN

QuaDRaN


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Fazlamesai.net TV : 33. Bölüm ( 45)

Kardeş ikinci el bukalemun isteyen varsa veririm. İthal felan değil melez. Renk menk değiştirmiyor. İstersen al rengini gör. Eheehe Bu Bukalemun' u bana bırakın ama... Okulumdaki öğrencilerim bu bukalemunun rengini çok sevecekler. Bukalemunun kendi rengi etrafında hiçbir canlı hissetmediği rengidir.

Dostlarım bukalemunun gerçek rengini görmek için onu gençliğe teslim edin, aynalarla felan hayvanı bunaltmayın, bunlar kendini gördümü sürekli renk değiştiren hayvanlar, sizin yaptığınız psikolojisi bozulmuş bir bukalemunun rengini öğrenmek olur.

Bukalemun kendini görmekten nefret eder. Benden söylemesi

Fazlamesai.net TV : 33. Bölüm ( 45)

Bukalemun hemcinsini gördüğü zaman sürekli olarak renk değiştirir.

Bukalemun rahat bir mevki bulduğunda özellikle karanlıkta beyaza yakın bir renk alır.

Burdan da şu çıkıyorki onu rahat ettirebilmek için elimizden geleni yapıcaz. Karanlık bir ortam sağlıcaz. Evdeki Ampüllerin hepsini söktüm, eğer bizim eve gelirse ben size elinizdeki bukalemun' a sağladığım ortam ve rengi hakkında bilgi veririm.

Suse 10 ailece seni bekliyoruz. Seni ağırlamaktan evdeki işlemcim bütün ram slotları dolu anakartım, vücudunu sarmanı bekleyen ekran kartım, ve annemin bilgisayarın üzerine el emeği göznuru hazırladığı örtüleri . Senin kendi rengini bulmak için sana her türlü olanağı sunmaya hazırız.