Evil81

Evil81


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Telekom Grevi Başladı! ( 18)

Kablo kestiniz derken yani sabote amaçlı demek istemedim. Tamirat amaçlı olabilir (Grev bittiyse) Yada grev sürüyorsa belki kendi kendine kopmuştur tamir edilmiyordur. En azından bari şunu söyleyin Grev devam ediyor mu?

Telekom Grevi Başladı! ( 18)

Burada 2 tane telekomcu eleman varmış

Elemanlar,

Sizin greviniz hala bitmedi mi? 2048 internet 210 kb/S yerine 50 kb/s ile çalışıyor. Bugün Ubuntu dist upgrade yapmıştım 50 Dakika'da 550 MB civarında dosya indirdim ve hız iyiydi ama şimdi yine sapıttı.

Yurtiçi sitelerde iyi ama yurtdışı siteler berbat durumda. Yine kablo filan mı kestiniz ne yaptınız? Yoksa arıza çıktı Grevdeyiz diye onarmıyor musunuz?

Yada greviniz bitti de ben mi dünyadan haberdar değilim?

Pardus GNU/Linux Dağıtımını Çinliler Kullanacak Mı? ( 14)

Ne diyim bilmiyorum ki. Habere mi güleyim, yoksa yapılan yorumlara mı şaşırdım kaldım.

Pardus 2007.3 Lynx lynx aldı başını gidiyor... ( 22)

Pardus 20 pardus 50.
Pardus 80 pardus 180.

Üşenmedim, olayı açıklayan haklı olduğumu ispatlayan güzel bir yazı yazdım ama daha sonra değmeyeceğini düşündüğüm için, CTRL+A ve hemen ardından Backspace tuşuna basarak olayı iptal ettim.

Pardus 88 Pardus 99
Pardus Distrowatch'de 20

Evet evet...

Hemen haber yapalım!!!
Çok önemli bir şey bu, eğer birileri yapmazsa bu asrın hatası olur! Eğer birilerinin paşa gönlü yetmezde haberini yapmazsa bunun altında mutlaka bir çakallık bir alçaklık, bir kasıt aramak gerekir.

Öyle ya, Bill Gates işini bıraktı, MS iflas etti, Linux'un pazar payı %99'a ulaştı, Sınır ötesi operasyona karar verildi, Türkiye'yi birileri bombalıyor... Gerçekten çok önemli!

Pardus Distrowatch'de 20 bak bak şimdi 19 oldu ne büyük başarı beeeeeeee.

Yakında Ubuntu'yu geçeceğiz vs. vs.

İnan çok güzel şeyler yazacaktım ama (Şu Troll mevzusu ile ilgil) burası yeri değil. Daha serbest bir ortamda olsaydık o Troll yanıtına cevaben çok güzel şeyler yazacaktım.

Pardus 2007.3 Lynx lynx aldı başını gidiyor... ( 22)

Bu site sizin babanızın reklam ajansı mı?