bagliore

bagliore


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Teknoloji benim hizmetimde değil, sizin hizmetiniz de mi ? ( 4)

Türk Telekomun değişen numarayı bildiren bir servisi var aslında. Sizi eski numaradan aradıkları zaman numaranın değiştiğini söyleyip yeni numarayı veriyor. Ancak böyle bir hizmeti belirli bir para karşılığı yapıyor türk telekom. Tabii buna hizmet denirse. Çünkü sevgili Türk telekom sizeden yaklaşık 80-90 milyon gibi bir para alıp sadece iki gün bu hizmetini uygulayıp sonra eski numaranız sürekli meşgul çalıyor ya da telefona cevap verilmiyor. Eğer biraz hakkınızı korumayı biliyorsunuz Türk Telekoma gidip 'kardeşim bu ne biçim hizmet' diyip paranızı geri alabiliyorsunuz. Tabii bizim milletimizin herşeye boyun eğdiğini düşünürseniz çoğu insanın parasını da bedava cebe indiriyor Türk Telekom:))

Bu sabah bir şeyler farklı ( 20)

Hayat o kadar garip ve sürprizlerle dolu ki!... Bir gün bakarsınız ailenizden birisi gitmiş, bir bakarsınız çok yakın bir dostunuz, bir bakarsınız...
Sonra da yaşamaya devam etmeye çalışırsınız güçlü olmaya çalışarak. Ben artık o kadar güçlümüyüm bilmiyorum? Bildiğim tek şey artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı ve O'nun artık bana 'bana mı?' demiyeceğini.
Seni şimdiden çok özledim Serdarım.