Murat Aydin

Murat Aydin


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Ballmer Google için dedi ki: Google'ı .... ....e öldüreceğim! ( 22)

Degerli arkadaslarim, öncelikle ismimin burada gectigini bana haber veren ve foruma davet eden Sn Sevinc'e ve bilgisayarda üretken olmayı özleyen sizlere cok tesekkur ediyorum.

Yillar sonra böyle bir ortamda ismimin geciyor olmasi beni cidden gururlandirdi, onurlandirdi.

Bilgisayar pazari dergisi gibi üretmeyi hedefleyen dergiler artik piyasada bulunmadigi için dergilerde yazmiyorum. Ancak bilgisayarin mutfaginda calismaktan vazgecmedim. Bu gunlerde CD ve CD-ROM uzerine bir kitap yayinlamak uzere calisiyorum. Diger marifetlerimi ve bilgisayar pazari dergisinde onceden yayinladigim yazilarimin tamamini http://geocities.com/aydinmur/mindex.html sayfasinda bulabilirsiniz.

Bugunku bilgisayar dergileri tüketmeyi ve tüketenlere sponsorluk yapmayı hedefliyorlar. Dergiler sanki bir fiyat listesi veya reklam kataloğu gibi veya işporta broşür gibiler sanki.

Bilgisayar ile neyi nasil üretebiliriz diye değil, neyi nasıl daha çok tüketebiliriz diye yaziyorlar. Yetismekte olan yeni nesilin gelecegini mikrosoft veya benzeri teknolojik girdaplara iterek ipotek ediyorlar.
Elem ile izliyorum.

Ülkemizin üretenlere ihtiyaci vardir. Pratikte kullanım alano bulan ve üretim amaçlı bilgilerin paylasilabilecegi böyle ortamlara ihtiyacimiz vardir. Uye olmakta zorlandığım forumunuzu disardan ziyaretci olarak okudum. Bu paylasim ruhunu yakaladiginizi sevinerek gördüm. Demekki bilgisayar arenasında herşey bitmemiş diye içimden geçirdim. Sizleri taktir ettim. Lütfen devam ediniz. Hepinize kucak dolusu sevgi ve teşekkürlerimi yolluyorum.

mbl@yahoogroups.com gurubunun yoneticisiyim. MBL gurubunda bilgisayar konusuyoruz. Mail trafiği azdır ama üye olması buraya üye olmaktan çok daha kolaydir. Sizleri oraya davet eder işlerinizde başarilar dilerim.

Dr. Dis hekimi Murat Aydin <aydinmur@yahoo.com>