batasoy2

batasoy2


0 takip ediyor | 0 takip ediliyor


Bilgi alanları


İlgi alanları

Türkiye'ye Çin Usulu İnternet Sansürü ( 70)

Ben sportif kullanım amaçları içerisinde silahları seviyorum. İyi bir nişancıyım ve açıkçası zevk aldığımı inkar edemem. Öte yandan dünyanın belli bir silah stoku olması gerektiğine inanıyorum; ama bu BM gibi bir otoritenin elinde olması gerekli. Size biraz "fantastik" gelebilecek bazı düşüncelerim var. Ama evet; komşu ülkeleri düşman ederek silah satılmasına karşıyım (öte yandan,örneğin ilaç şirketlerinin oyunlarının çok daha iğrenç olduğunu düşünüyorum)

Böyle bir kampanya başlatmak isterseniz, en azından teknik ve işgücü olarak size yardım edeceğimin sözünü de çekinmeden veriyorum. Kayıtlara geçebilirsiniz:)

Türkiye'ye Çin Usulu İnternet Sansürü ( 70)

İdeolojik bir soruna teknik bir çözüm aramaya çalışmayalım. Neden kimse bir kampanya filan düşünmüyor? Haberi 2 saat kadar önce aldım. Şu an anormal uykum var ama uyduruk da olsa bir banner hazırlayıp siteye koydum. Bir şikayet bölümü açtım. Sinirden titriyorum. Sizde birşeyler yazabilirsiniz. Herkes bir banner üzerinde anlaşıp sitesine koyabilir mesela. Hatta belki ortak bir web sitesi açılır. En azından,
  • www.pozitifpc.com/internet
  • adresine yorumlarınızı bırakırsanız, ben bunları elimde listesi olan milletvekillerine ulaştırmaya söz veriyorum. Ne dersiniz?